Straszne choroby zniszczyły życie gwiazd TVN. Ich wstrząsające wyznania

Autor Paweł Rumiński - 7 Lutego 2019

Znamy ich z popularnych programów i seriali TVN, ale niewielu z nas wie, z jak wielkimi wyzwaniami muszą się na co dzień mierzyć. Okropne choroby niszczyły i niszczą życie wielu gwiazd takich jak Joanna Krupa, Agata Młynarska czy Kinga Rusin. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiliśmy gwiazdy TVN cierpiące na rzadkie i uciążliwe dolegliwości.

Telewizja TVN działa na rynku medialnym w Polsce już od 21 lat. To właśnie dzięki niej możemy w Polsce obejrzeć tak popularne programy jak “Milionerzy”, “Top Model”, “Ameryka Express” czy “Dzień Dobry TVN”. Stacja wypromowała też wiele kultowych już seriali takich jak choćby “Na Wspólnej”, “Niania”, “BrzydUla” czy “Kasia i Tomek”.

Gwiazdy i celebryci związani z najważniejszymi produkcjami TVN cieszą się popularnością w całym kraju. Osoby takie jak Magda Gessler, Kinga Rusin czy Dorota Wellman mogą pochwalić się ogromnym wpływem na show-biznes w naszym kraju. Prowadzone przez nich programy oglądają często miliony osób.

Gdy w połowie ubiegłego roku “Forbes” opublikował ranking gwiazd najcenniejszych dla reklamodawców, na dwóch pierwszych miejscach znalazły się Dorota Wellman oraz Martyna Wojciechowska. Do pierwszej dziesiątki zakwalifikowali się też Maja Ostaszewska (znana m. in. z serialu “Diagnoza”) i Marcin Prokop. Tak wysokie pozycje gwiazd TVN na tej liście świadczą o wielkim zaufaniu, jakim darzą je widzowie. Reklamodawcy chętnie podpisują z nimi kontrakty, chcąc skorzystać z uznania, jakim cieszą się w swoich branżach i wśród Polaków...

Bycie gwiazdą to jednak nie tylko pieniądze i sława, ale też konieczność radzenia sobie z ogromną presją. Aktorzy znanych seriali i prowadzący popularnych programów codziennie stają przed ogromnymi wyzwaniami związanymi z odpowiednim wykonywaniem swojej pracy. Zadanie to jest niesłychanie utrudnione, gdy trzeba uwzględnić wpływ rzadkich i groźnych chorób, a także innych dolegliwości zdrowotnych.

Przedstawiamy gwiazdy hitowych seriali i programów TVN, które zmagają się lub też zmagały z okropnymi chorobami i schorzeniami. Wiedzieliście, że przechodzą takie katusze?

(Przewiń stronę w górę i kliknij “NASTĘPNY”.)

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News