Straszne choroby zniszczyły ich życie. Dramaty uwielbianych gwiazd disco polo

Miller Sad
Instagram, @marcinmillerboys
Wstecz

1 z 12

Dalej

Celebryci często ukrywają swój stan zdrowia, gdyż nie chcą rozgłosu w mediach. Mimo to, zdarza się, że decydują się o opowiedzieć o swoich problemach. Często jednak dowiadujemy się o dolegliwościach znanych osób dopiero, gdy wygrają lub przegrają walkę z chorobą. Zenon Martyniuk jest tylko jedną z osób, które zmagały się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi w swojej karierze. Oto gwiazdy disco polo, które doświadczyły problemów ze zdrowiem.

Ludzie nie są odporni na wszystkie choroby, a infekcje potrafią nas dopaść zupełnie niespodziewanie. Niestety, dość często ignorujemy pierwsze drobne objawy, gdyż wydaje nam się, że to nic wielkiego. Później jednak żałujemy swoich decyzji.

Mogłoby się nam wydawać, że gwiazdy bardzo rzadko chorują. Rozwijają swoje kariery w zawrotnym tempie. Dość rzadko słyszymy o jakichkolwiek trudnościach zdrowotnych. Najczęściej dowiadujemy się o groźnych dolegliwościach, które im towarzyszyły, dopiero gdy jest bardzo źle. W dzisiejszych czasach celebryci są jednak coraz bardziej otwarci na dzielenie się wszelkimi szczegółami ze swojego życia. To w dużej mierze zasługa portali społecznościowych, na których gwiazdy informują swoich fanów na bieżąco, o tym co się u nich dzieje. Dzięki technologii znane osoby nie muszą już udzielać krępujących wywiadów, aby przekazać światu coś ważnego. Internet jest również doskonałym miejscem, aby zebrać pieniądze na często niezbędne, ale też bardzo drogie leczenie.

Problemy zdrowotne przeszkodziły w karierach wielu sławnym gwiazdom muzyki disco polo. Wśród artystów, którzy poinformowali o swoich kłopotach ze zdrowiem są m.in. Zenon Martyniuk, Zbigniew Perkowski czy Marcin Miller. Dolegliwości czasami uniemożliwiały im dalszy rozwój, a niekiedy były tylko przerwą w koncertach i spotkaniach z fanami.

Niektóre choroby potrafią być naprawdę groźne. Może się zacząć od niewinnych objawów, a skończyć wizytą w szpitalu lub nawet śmiercią. Nigdy nie powinniśmy ignorować dokuczliwych bólów, gdyż mogą one prowadzić do dużo większych powikłań.

Przedstawiamy gwiazdy muzyki disco polo, które w swoim życiu musiały stoczyć walkę z groźnymi chorobami.

Następna strona