Drugi palec u stopy masz dłuższy od dużego? Będziesz zdumiony, co to oznacza

Stopy
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Stopy wiele mówią o człowieku, wyróżniamy ich 3 rodzaje, a każdy z nich ma konkretne cechy właściwe dla posiadacza danego kształtu stopy. Układ palców mówi, jakim jesteś człowiekiem oraz jakie choroby mogą cię czekać. Koniecznie sprawdź, co może oznaczać to, że twój drugi palec jest znacznie dłuższy niż duży. Te fakty mogą was zaskoczyć.

Stopy, dzięki odpowiedniej budowie, zapewniają statykę całego ciała, umożliwiają poruszanie się w pozycji pionowej i amortyzują przeciążenia. Posiadają także receptory, które nie tylko rozpoznają rodzaj podłoża, po jakim się poruszasz, ale również są powiązane z narządem ruchu czy systemem równowagi. Według medycyny chińskiej w stopach znajdują się połączenia do wszystkich narządów znajdujących się w ciele.

W stopie znajduje się aż 20 mięśni, 26 kości, 33 stawy i 107 więzadeł. Siatka nerwów, która zapewnia jej właściwe funkcjonowanie i mierzy łącznie aż 1,6 kilometra długości.

Jeśli najdłuższym palcem u twojej stopy jest drugi, to należysz do zaledwie 20% populacji. Taki układ palców naprawdę wiele mówi o tym, jakim jesteś człowiekiem. Potrafi również przewidzieć, jakie problemy zdrowotne mogą cię czekać. Każdy rodzaj układu stopy to również różne cechy charakteru, które wyróżniają cię od pozostałych. Stopa może czynić cię kimś wyjątkowym. Osoby o podobnych stopach mają zbliżone cechy charakteru. Sprawdź, do której grupy należysz.

Kliknij Następna Strona, żeby sprawdzić, jaki zestaw cech jest przypisany do twojej stopy.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 84-latka popadła w depresję po śmierci psa. W szpitalu otrzymała prezent, po którym wybuchnęła płaczem
2. Mąż umarł przy boku ukochanej, chwilę później wydarzyła się rzecz, której nie spodziewał się nikt
3. 10 najmniej spotykanych polskich imion. Co najmniej 8 nie znałeś
4. Lepiej przygotujcie chusteczki. 15 zdjęć, które do reszty wyciskają łzy
 

Następna strona