Postanowiła przestać nosić stanik. Po kilku tygodniach była zdumiona, jak zmieniły się jej piersi

Stanik
YouTube / Madeleine Olivia
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Stanik jest częścią garderoby, bez której niektóre panie nie wyobrażają sobie wyjścia z domu. Pewna młoda kobieta postanowiła zrobić eksperyment i sprawdzić, czy coś się zmieni, kiedy przestanie nosić biustonosz. Już po kilku tygodniach była zdumiona tym, co zobaczyła. Czegoś takiego na pewno się nie spodziewała.

Stanik swoje początki miał już w 1886 roku - wtedy właśnie powstał jego pierwszy model. Przypominał skomplikowaną konstrukcję z jedwabiu i zwykłego drutu, jednak wynalazek ten się przyjął i z każdym kolejnym rokiem był dopracowywany. Dziś mamy mnóstwo rodzajów biustonoszy, nie wspominając już o wzorach, na których punkcie panie wprost szaleją.

Ładna bielizna jest istotną kwestią dla każdej kobiety. Wiadomo także, że dobrze dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda, nie tylko jeśli chodzi o samopoczucie, ale także wygląd. Ten niepozorny element damskiej garderoby może sprawić, że piersi będą wydawały się większe, bardziej kształtne czy uniesione. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy noszenie go na co dzień jest konieczne i dobre dla naszego zdrowia. Pewna kobieta na kilka tygodni zrezygnowała z noszenia stanika, a efekty, jakie zauważyła, są naprawdę zaskakujące.

Nie nosząc stanika trenujesz mięśnie oraz ograniczasz pocenie, a więc dbasz o sylwetkę i higienę. Oprócz tego wreszcie zapewnisz sobie spokojny i wygodny sen. Sporo kobiet śpi w staniku, co jest bardzo niezdrowe dla biustu, a ponadto, jak udowodnili naukowcy, panie, które tak robią, śpią krócej, a ich sen jest przerywany, ponieważ często się budzą przez uwierającą je bieliznę. To tylko jedne z licznych korzyści uwolnienia piersi. Przedstawiamy 5 zalet, które na pewno przekonają Cię do tego, by nie nosić biustonosza.

Kliknij "Następna Strona", żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Właściciele przebrali swoje koty z okazji Halloween. Długo nie zobaczycie nic słodszego, 5 i 6 są przecudowne
2. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
3. Zabalsamowali zwłoki nastolatka i posadzili z piwem i czipsami. Dla wielu te zdjęcia mogą być wstrząsem
 

Następna strona