Została sama z dwiema córkami, nagle w środku nocy do jej domu wtargnęło dwóch mężczyzn. Wtedy wszystko się zmieniło

Autor Mateusz Sidorek - 31 Maja 2020

Mieszkająca z partnerem i dwiema córkami Stacey Tomlinson przeżyła noc, która wywróciła jej życie do góry nogami. Do pewnego feralnego dnia o takich historiach dowiadywała się jedynie z radia i telewizji. Niestety wtedy sama znalazła się w samym centrum dramatycznych wydarzeń.

Minęło trochę czasu, zanim Stacey Tomlinson odważyła się o tym powiedzieć mediom. Wszystko rozegrało się, gdy akurat jej partnera nie było w domu. W nocy pod jej drzwiami pojawiło się dwóch obcych mężczyzn. Wtedy kobieta nie miała jeszcze pojęcia, co wydarzy się później. Jak sama przyznała w rozmowie z dziennikarzami, jej życie wygląda teraz zupełnie inaczej.

Stacey Tomlinson była przekonana, że mężczyzn wezwał jej partner. Kobieta była wtedy tylko z malutkimi córkami. Cały dramat rozegrał się, jak tylko otworzyła drzwi. Chociaż od tego dnia minęło już wiele miesięcy, Tomlinson przyznała, że prawdopodobnie już nigdy nie wróci do swojego życia z przeszłości. Ta noc odcisnęła na niej piętno, z którym będzie musiała mierzyć się do końca życia.

Na co dzień Stacey Tomlinson musi zmagać się z powracającymi obrazami z dramatycznej nocy. Pamięta, że myślała wtedy wyłącznie o swoich dzieciach. Żadna matka nie chciałaby przeżyć takiego doświadczenia. Na następnych stronach odtworzymy wydarzenia z tamtego dnia.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co przeżyła Stacey Tomlinson

Zobacz także:

  1. Dwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywał
  2. 2-latka wygląda, jak porcelanowa lalka. Poczekajcie tylko, aż zobaczycie jej mamę, opad szczęki nieunikniony
  3. Zrezygnowała z balu, bo nie miała pieniędzy na suknię. Wtedy jej kolega sprawił jej kapitalny prezent, efekt jest powalający
  4. Kobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na ciele

Źródło: Daily Mirror

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News