Gwiazda "Klanu" w "Sprawie dla reportera". Znamy porażające szczegóły

Autor Mateusz Sidorek - 31 Maja 2020

"Sprawa dla reportera" to program, który Elżbieta Jaworowicz prowadzi już od wielu lat. Dziennikarka porusza w nim trudne historie osób, które walczą o sprawiedliwość. Dzięki produkcji TVP głos mogą zająć ludzie, którzy przez długi czas byli bezsilni i pomijani. Teraz Jaworowicz interweniuje w sprawie afery związanej z firmą Dolcan.

Ta "Sprawa dla reportera" może okazać się wyjątkowa. Elżbieta Jaworowicz zajęła się historią osób poszkodowanych przez firmę Dolcan. Chociaż sprawa warszawskiej firmy deweloperskiej nie jest tajemnicą i w mediach pojawiło się o niej wiele informacji, mnóstwo ludzi wciąż zostało bez pomocy. Wszystko zaczęło się po tym, jak przedsiębiorstwo ogłosiło bankructwo.

Tym razem "Sprawa dla reportera" może stać się jeszcze głośniejsza. Jak się okazało, jedną z poszkodowanych osób jest znana aktorka, gwiazda serialu "Klan". Według portalu Plejada.pl, ten fakt może sprawić, że sprawą nieistniejącego już dewelopera może zainteresować się szerokie grono publiczności. Wiele wskazuje na to, że mnóstwo ludzi straciło majątki po tym, jak firma ogłosiła upadłość.

"Sprawa dla reportera" zajmuje się także historią aktorki "Klanu", która kupiła jedno z mieszkań firmy Dolcan za oszczędności, które rodzina gromadziła latami. W rozmowie z Plejadą.pl Elżbieta Jaworowicz przyznała, że znane nazwisko może pomóc nagłośnić całą aferę, zwłaszcza, że kobieta jest jedną z setek osób, które mogły być poszkodowane.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Zobacz także:

  1. Kobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na ciele
  2. Daria Trafankowska nie była jedyna, ze świata żywych zabrały ich bolesne choroby. Dzisiejszy widok grobów gwiazd TVP i Polsatu jest wyjątkowo bolesny
  3. Rówieśnicy w szkole śmiali się z jej twarzy. Dziś pękają z zazdrości, jej uroda powala na kolana
  4. Kobieta nie myła zębów przez 10 lat. Rezultat wprawia w osłupienie, jej dzisiejszy wygląd odbiera mowę

Źródło: Plejada

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News