Nie widziały w lustrze, że mają za ciasne spodnie? Poniżające zdjęcia trafiły do sieci

Autor Aneta Wasilewska - 13 Grudnia 2019

Spodnie mogą wyglądać wyjątkowo dobrze, ale też niestety wyjątkowo źle. Nieodpowiednio dobrana para sprawi, że podkreślone zostanie to, co nie powinno było zostać wyeksponowane. Niestety, nie zawsze przed wyjściem z domu można sprawdzić, że coś, co zawsze podkreślało nasze atuty, tym razem sprawi, że wszystkie oczy zostaną skierowane w naszą stronę z niewłaściwego powodu.

Nie ma się jednak co załamywać, bowiem nawet największe gwiazdy, które zawsze pod ręką mają najpiękniejsze stylizacje i stylistów światowego formatu, mogą zaliczyć wpadki. Zdarza się, że i znane i lubiane osoby wybiegają pilnie z domu i zapomną spojrzeć w lustro. Niestety, w ich przypadku paparazzi tylko czekają na taką chwilę, by uwiecznić moment ich zapomnienia.

I tak udało się zgromadzić zdjęcia gwiazd, które ewidentnie nie sprawdziły, jak wyglądają, zanim wyszły z domu. Dla wszystkich jest to pocieszenie i wiadomość, że nie każdy jest idealny, a nawet najpiękniejsze gwiazdy z Hollywood mogą mieć gorszy dzień i założyć za ciasne spodnie, eksponując, to czego, by nie chciały.

Kliknij Następna strona, by zobaczyć, która gwiazda założyła za ciasne spodnie.

źródło: culturehook.com

ZOBACZ TAKŻE:
1.Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
2. Panna młoda i jej pies od zawsze byli blisko, ale że aż tak? Na sesji ślubnej wygryzł nawet pana młodego, powalające na kolana zdjęcia
3. Dorota Szelągowska pokazała co trzyma w szafie. Widok wprawia w osłupienie, duże niespodzianki dla fanów
4. Miliony ludzi oglądały zdjęcia tego kota i nie bez powodu. Niestety, właśnie przekazano wyjątkowo tragiczne informacje

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News