10 psiaków, które wyglądają identycznie jak sławni ludzie. Podobieństwo 7. psa jest uderzające, jak dwie krople wody

Sobowtór czai się w postaci psa
Reddit
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Sobowtór czai się w postaci psa

Sobowtór, który przypomina nas "co do joty" istnieje. Według statystyk, każdy ma swoje odbicie lustrzane, które żyje w najdalszych zakątkach świata. Mało kto się spodziewał, że ludzie mają swoich sobowtórów także pod postaciami zwierząt.

Psy pokazane w galerii są łudząco pokazane do aktorów, polityków, piosenkarzy i innych sławnych osób. Niesamowite, że ich oczy, sierść czy sama mina do złudzenia przypominają celebrytów. Patrząc się na pysk psa myślimy: "przecież już go gdzieś widziałem".

Na twarzy pojawił się jej nowotwór. Powód? Duża część kobiet popełnia identyczny błąd regularnie

Sobowtóry szokują ludzi, z drugiej strony to emocjonujące, że gdzieś na świecie żyje ktoś identyczny jak my. Te same proporcje twarzy, ta sama fryzura, czasami nawet zachowanie. To również szalony temat w przypadku ludzi i psów. Jak się okazuje, być może i my mamy gdzieś na świecie przypominającego nas czworonoga?

Internauci postanowili zestawić kilka psów ze znanymi ludźmi. Wszyscy byli pod wrażeniem finalnego efektu. Niemożliwe, aby psy zyskały tak bardzo ludzkie odbicie.

Kliknij "Następna strona", aby przejść do galerii i zobaczyć, którzy sławni aktorzy są łudząco podobni do niesfornych psów. Okazuje się, że mają dużo wspólnego.

Zobacz także:

  1. Psy pokazują zęby nie tylko ze złości. Niewiele osób jest w stanie zachować powagę na widok niektórych zdjęć, rozbawiły miliony internautów
  2. Będzie skandal? Gorące zdjęcia siostry Szpaka w sieci, prosto z łóżka z mężczyzną
  3. Kobieta przeszła wyjątkowo ciężki poród. Spojrzała w oczy swojego męża i zalała się łzami
  4. Przepyszne ciasto czekoladowe zrobisz tylko z 2 składników. Nie znajdziesz prostszego przepisu

Źródło: Reddit

Następna strona