10 kuriozalnych wpadek świątecznych. Trudno powstrzymać śmiech

Śmieszne wpadki świąteczne
.
Wstecz

1 z 10

Dalej

#1

Te śmieszne wpadki ze świątecznym akcentem udowadniają, że Boże Narodzenie to zdecydowanie najweselszy czas w roku. Dlatego jeśli wyłamujesz się ze schematu wszechobecnej wesołości i nie dopisuje Ci humor, koniecznie obejrzyj te zdjęcia. Gwarantujemy natychmiastową poprawę nastroju.

Niemal w każdym państwie kultywuje się jakąś świąteczną tradycję, która w innym rejonie świata uchodzi za wyjątkowo dziwaczną, a niekiedy wręcz śmieszną. Boże Narodzenie to szczególnie wesoły okres w roku. W tym czasie widzimy się z bliskimi, obdarowujemy się nawzajem prezentami i nareszcie mamy chwilę wytchnienia. Oprócz tego, cieszą nas wszechogarniające świąteczne akcenty, takie jak ozdoby uliczne, światełka, kolorowo udekorowane choinki i zabawne gadżety.

Ponieważ w grudniu przemierzamy przez galerie handlowe o wiele częściej niż zwykle, nie dziwi zatem, że mamy większą styczność z przedmiotami, które z roku na rok są coraz bardziej różnorodne i szokujące. Specjalnym zamiarem części z nich jest rozśmieszenie nas. Jednak istnieją też takie, które miały uchodzić za poważne, tymczasem wywołują u nas niekontrolowane salwy śmiechu.

 Z myślą o osobach, którym w ostatnich dniach humor niespecjalnie dopisuje, przygotowaliśmy galerię z 10 najbardziej zabawnymi świątecznymi wpadkami. Obejrzycie w niej niekoniecznie trafione gwiazdkowe prezenty, ozdoby choinkowe czy zdumiewające gadżety do kupienia w supermarketach. Pomysłowość, a niekiedy głupota ludzi nie zna granic. Niezależnie od intencji twórców tych rzeczy, jedno jest pewne - potrafią one rozbawić do łez. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwszy zabawny przedmiot.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Umierający, przeraźliwie chudy pies nie chciał się poddać. Jego obecny wygląd odbiera mowę, niesamowita metamorfoza

2. Zostało Ci ciasto po świętach? Zrobisz z niego bajeczną bajaderkę, prosty przepis na niebo w gębie

3. Byli bez wątpienia mega gwiazdami PRL. Okoliczności ich śmierci są do dzisiaj niepokojąco niejasne

4. Byli największymi dziecięcymi gwiazdami PRL. Trudno dać wiarę, jak potoczyły się ich losy

5. Dała nieprzytomnej siostrzyczce całusa w brzuszek. Nawet lekarze nie mogli uwierzyć, co się później wydarzyło

Źródło: genialne.pl 

Następna strona