Porażające kulisy pogrzebu Lipki ujawnione. Ksiądz w pewnym momencie chwycił za mikrofon, jego słowa obezwładniły wszystkich

Przedwczesna śmierć muzyka poruszyła wszystkich
Piotr Molecki/East News
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Przedwczesna śmierć muzyka poruszyła wszystkich

Śmierć Romualda Lipki była czymś wstrząsającym dla wielu osób. Muzyk odszedł nagle, ciągle walcząc z rakiem. 12 lutego bliscy, znajomi i fani jego twórczości zgromadzili się w archikatedrze lubelskiej, by po raz ostatni godnie go pożegnać.

Pogrzeb Romualda Lipki zgromadził nie tylko kolegów z Budki Suflera, a nawet samego Krzysztofa Cugowskiego, z którym kilka dni przed śmiercią pogodził się zmarły muzyk. W tłumie można było dopatrzeć się wielu innych gwiazd, m.in. Beaty Kozidrak czy Izabeli Trojanowskiej. W ten dzień nikt nie wstydził się łez, które obficie lały się podczas słów księdza.

Arcybiskup Stanisław Budzik wraz z kilkunastoma innymi duchownymi przewodził uroczystości pożegnalnej Romualda Lipki. Nie brakowało wzruszających słów, pięknych śpiewów i występu Budki Suflera. Wiadomo już, co działo się w archikatedrze lubelskiej i co powiedział ksiądz do zgromadzonych.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się o szczegółach pogrzebu znanego i kultowego muzyka. Słowa księdza mocno poruszyły zgromadzonych.

Zobacz także:

  1. Ręce opadają, szkoda gadać. 10 najbardziej żenujących zdjęć z komunii, numer 9 przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Miliony Polaków jedzą go codziennie, konsekwencje mogą być opłakane w skutkach. Eksperci biją na alarm i nie pozostawiają złudzeń
  3. Suczka zaczęła rodzić. Kiedy zobaczyli szczeniaki, omal nie zemdleli, wszystko z jednego powodu
  4. Jak zasnąć w 2 minuty? Bezbłędna metoda wojskowa sprawi, że problemy ze snem znikną już za pierwszym razem

Źródło: Pomponik

Następna strona