Te zachowania to szczyt wieśniactwa. Jeśli jesteś na weselu, koniecznie się tego wystrzegaj!

Ślub
Youtube.com/Jess and Gabriel
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ślub to zawsze wielkie wydarzenie, a planowanie go potrafi przysporzyć wielu problemów. Zastanawianie się gdzie posadzić konkretnych gości, aby każdy komfortowo ze sobą rozmawiał, organizacja zespołu, fotografa, wystrój sali, wybór menu i alkoholi to tylko niektóre z wyzwań, które czekają przyszłych nowożeńców. Najgorszą rzeczą jest, gdy podczas wesela zaczynają się awantury. Ktoś płacze, ktoś się pobił, inna osoba przesadziła z alkoholem, a jeszcze inna usnęła pod stołem. Takie sytuacje się zdarzają, ale bardzo łatwo jest ich uniknąć. Przedstawiamy, czego się wystrzegać na weselu, aby nie spotkały nas nieprzyjemności.

Ślub to nie tylko organizacyjna łamigłówka, ale i ogromne koszta finansowe. Warto poważnie się zastanowić, czy nie poczekać jeszcze roku, zanim zdecydujemy się pobrać. Według badań, co trzecia para młoda rozwodzi się właśnie do roku po ślubie. Oczywiście bardzo ciężko jest to przewidzieć, ale dużo łatwiej jest podjąć decyzję, gdy jesteśmy w związku dłużej niż 2 lata. Po tym czasie poznajemy drugą osobę na tyle, aby być w stanie zdecydować o tym, czy chcemy poświęcić jej resztę życia, czy też nie.

Ślub to doskonała okazja, aby poznać nowe osoby. Gdy jesteśmy osobą zaproszoną na taką uroczystość i nie mamy partnera lub partnerki ani osoby znajomej, z którą chcielibyśmy iść, warto pomyśleć nad ogłoszeniem się w Internecie. Jest wiele przypadków osób, które poszukując towarzysza, lub towarzyszki na weselę, znalazły tym samym miłość życia. Możemy również zdecydować się na pójście samemu i niektórzy cenią sobie taki komfort. Nie musimy wtedy martwić się o naszą drugą połówkę, możemy tańczyć z każdym, i bawić się beztrosko do białego rana. Są jednak rzeczy, których zwłaszcza single na weselach muszą się wystrzegać, aby nie przynieść wstydu młodej parze. Przedstawiamy kilka porad, jak uniknąć nieprzyjemności na weselu. Stosując się do nich, spędzimy miły czas bez niepotrzebnego stresu dla świeżego małżeństwa i nas samych.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona