Zrobiła suknię ślubną z papieru toaletowego. Kiedy goście ją zobaczyli, zaniemówili

Ślub
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu każdego. Amber postanowiła zaprojektować suknię, która będzie nieco różniła się od innych. Powód, dla którego to zrobiła, jest naprawdę wzruszający. Wymyśliła, że wykona kreację z papieru toaletowego. Ten szalony pomysł okazał się absolutnym hitem! Kiedy ludzie ją zobaczyli, zaniemówili z wrażenia.

Ślub to wydarzenie, na które czeka niemal każdy w swoim życiu. Nie tylko panie z niecierpliwością wyczekują dnia zaślubin, ale i mężczyźni coraz częściej odliczają dni do ceremonii. Kobiety w tym dniu jednak chciałyby wyglądać szczególnie pięknie. Kreacji do wyboru jest całe mnóstwo, aż ciężko się zdecydować. W modzie są coraz bardziej zaskakujące rzeczy, a panna młoda bardzo często nie idzie już do ślubu w śnieżnobiałej pięknej sukni, a decyduje się na nieco śmielsze kolory i fasony.

Jednak jak do tej pory jeszcze chyba nikt nie wpadł na to, żeby wystąpić w sukni z papieru toaletowego. Pewna Amerykanka o imieniu Amber wymyśliła, że uszyje suknię, która będzie się składała głównie z papieru toaletowego. Wielu było zaskoczonych jej pomysłem, nikt nie umiał sobie wyobrazić takiego projektu, kiedy jednak zobaczyli kobietę ubraną w swoje dzieło, odjęło im mowę. Amber wykazała się niesamowitą kreatywnością i inwencją twórczą, w swój projekt włożyła ogrom ciężkiej pracy, który jak najbardziej się opłacił. Wzrok niedowiarków był bezcenny i z pewnością wynagrodził kobiecie wszystkie nieprzespane noce poświęcone na realizację projektu.

Przedstawiamy tę niezwykłą historię oraz efekt końcowy jej pracy, który zapiera dech w piersiach.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, dlaczego kobieta zdecydowała się na podjęcie takiego wyzwania.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najsławniejsi ludzie w Polsce, którzy okazali się być homoseksualni. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenie
2. Te kotki wyglądają jak małe, przyjazne kiciusie. Nic bardziej mylnego, są niebezpieczne, te rasy nie nadają się do domu
3. Wyglądała jak bezdomna. Kiedy otworzyła usta, ludzie nie byli w stanie powstrzymać wzruszenia
 

Następna strona