80-latek wziął ślub z 12-latką. Smutny widok

Ślub 80-latka z 12-latką
archiwum prywatne
Wstecz

1 z 6

Dalej

To co dla jednych jest normalne wśród innych budzi wielkie kontrowersje

Ślub powinien być zwieńczeniem związku pary, która dobrowolnie się na niego zdecydowała, a fundamentem ich relacji jest miłość, a niżeli namowy innych. Małżeństwa dwóch dorosłych osób, które powiedziały sakramentalne "tak" choć wcale o tym nie marzyły już budzą wiele emocji, jednak sytuacje ślubne, do których wciąż dochodzi w niektórych krajach, rodzi ogromne oburzenie. W większości miejsc na świecie do zawarcia związku małżeńskiego niezbędne jest osiągnięcie pełnoletności obu stron, a samo współżycie z nieletnią jest najczęściej niedozwolone i nazywane pedofilią. Tymczasem są państwa, najczęściej arabskie, gdzie bez zawahania oddaje się kilkunasto, a nawet kilkuletnie dziewczynki za mąż, co wielu nie mieści się w głowie. 

Ten ślub odbił się wielkim echem, a nagranie z ceremonii obiegło media na całym świecie. Film zapewne byłyby wzruszającą i romantyczną pamiątką gdyby nie fakt, że przy ołtarzu stanął 80-letni mężczyzna z zaledwie 12-letnią wybranką. Oczywistym jest, że ślub nie był wynikiem wielkiej miłości jaka ich połączyła, a dziewczynka najprawdopodobniej nie rozumiała co się dzieje.

To co najbardziej szokujące wydarzyło się jednak dopiero później. Noc poślubna jest dla świeżo upieczonych małżonków niezapomnianą, pełną intymności chwilą, a tymczasem dla tej panny młodej może być traumą na całe życie. Choć naprawdę trudno w to uwierzyć, na nagraniu uwieczniono moment wejścia pana młodego do sypialni, gdzie już za chwilę ma skonsumować swoje małżeństwo. W środku czekała już na niego 12-letnia żona, która siedząc na wielkim łóżku nie kryła swojego smutku, ale i dezorientacji. Mogła nawet nie przeczuwać, co wydarzy się za moment. 

Gdyby tego było mało do nieletniej małżonki 80-latka odprowadzili weselnicy, którzy nagrywali wszystko komórkami. To sprawiło, że nastolatka była jeszcze bardziej wystraszona. Gdy tylko filmiki zamieszczono w sieci internauci nie kryli swojego oburzenia jawnie obwieszczając, że niektóre zwyczaje nie powinny być praktykowane.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia z najbardziej kontrowersyjnego dnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wydał tysiące na operacje plastyczne. Teraz nie da się na niego patrzeć
  2. 4-latka umierała na nowotwór. Przed śmiercią jej ojciec zrobił rzecz, która powaliła wszystkich dokoła
  3. Kształt nosa zdradza całą prawdę o charakterze. Wcale nie osoby o krzywym nosie są najgorsze, wystrzegaj się kogo innego
Następna strona