Śmiać się czy płakać? 20 najgorszych sukien ślubnych, numer 14 przyprawia o mdłości

Ślub
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 21

Dalej

Śmiać się czy płakać? 20 najgorszych sukien ślubnych, numer 14 przyprawia o mdłości

Każda kobieta chce, aby jej ślub wyglądał wspaniale. Niezwykle ważnym elementem tej ceremonii jest suknia ślubna, dzięki której panna młoda wyróżnia się na tle innych osób.

Jednak ślub to impreza, która znacznie różni się od potańcówki w klubie czy piątkowej imprezy na mieście. Dlatego też strój powinien być odpowiedni, niepokazujący zbyt wiele, taki, który odpowiada wadze wydarzenia. Ponadto biała suknia ma symbolizować czystość, co tym bardziej powinno wykluczać zbyt odważne kreacje. Jednak nie wszyscy znają umiar.

Warto w tej kwestii uniknąć wtopy, bo żadna kobieta nie chciałaby wspominać swojego ślubu ze wstydem. Pytanie, czy panny młode, które założyły takie kreacje, w ogóle czuły wstyd? Wnioskując po zdjęciach, niektóre z nich chyba miały zamiar zaszokować pozostałych zgromadzonych.

W przypadku obu powyższych pań, trudno stwierdzić do czego doszło. Nie wiadomo, czy ozdoba przypominająca narządy rozrodcze jest wynikiem przypadku, czy też celowym działaniem projektanta. Jedno jest pewne - goście musieli być naprawdę zniesmaczeni.

Przykłady przedstawione na kolejnych slajdach to nie tylko pokaz rażącego braku gustu i taktu. To także efekty wyjątkowo nieudanych pomysłów, które w założeniu wydawały się dobre, a w praktyce okazały się tragiczne. Te ostatnie to jednak spora mniejszość, bowiem większość tych kobiet zgubiło zbytnie zamiłowanie do przepychu.

Przejdź na kolejną stronę, aby zobaczyć najgorsze suknie ślubne

Zobacz także:

  1. Sposób trzymania się za ręce zdradza całą prawdę o związku. Sprawdź ile mówi o waszej relacji
  2. Pies zniszczył ważny dokument swojej właścicielki. Kilka dni później porażająca prawda wyszła na jaw, ocalił jej życie
  3. Katarzyna Dowbor mogła tylko uronić łzę, kiedy zobaczyła dzieci. Dramat toczył się za zamkniętymi drzwiami
  4. Pies każdego dnia samotnie jeździ autobusem i wysiada na tym samym przystanku. Powód bawi i wzrusza do łez

Następna strona