Kobieta wzięła ślub z psem. Zdjęcia z uroczystości wprawiają w osłupienie

Ślub
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Ślub jest wydarzeniem w życiu większości kobiet, którego wyczekują z niesamowitym podekscytowaniem. Ta 18-latka zaskoczyła chyba wszystkich, ponieważ stanęła na ślubnym kobiercu z psem. Zdjęcia z tej uroczystości szybko trafiły do sieci, a internauci nie kryli swojego zaskoczenia. Te fotografie odbiorą wam mowę.

Ślub tej dziewczyny na pewno zostanie zapamiętany na długie lata. Uroczystość wywołała oburzenie na całym świecie. Wiadomo, że rytuały w odległych państwach bywają różne, w końcu co kraj to obyczaj, jednak według wielu to już zdecydowanie przesada.

W Chinach przykładowo przyszła panna młoda musi przez cały miesiąc przed ślubem płakać codziennie minimum przez godzinę, z kolei w Kenii ojciec panny młodej pluje na jej głowę i piersi, aby ją pobłogosławić. Dla mieszkańców tych rejonów jest to zupełnie normalne, jednak dla Europejczyków czy Amerykanów niektóre z tych rzeczy mogą budzić zdziwienie, odrazę, a nawet szok i niedowierzanie.

Kiedy świat usłyszał o ślubie kobiety z psem, wszyscy na moment wstrzymali oddech. Wydarzyło się to w 2014 roku w indyjskiej wiosce w stanie Jharkhand. 18-letnia dziewczyna o imieniu Mangli Munda została wydana za psa. Dla regionu, w którym mieszka jest to całkiem normalne. Stało się to nawet swego rodzaju tradycją. Istnieją dwa wytłumaczenia, dla których może się tak dziać, jednym z nich jest wiara w uchronienie dziewczynki przed złymi duchami dzięki poślubieniu psa. Drugie to uratowanie jej życia, ponieważ jej przeszłość nie obyła się bez problemów i niepowodzeń. Jak dokładnie jest, wiedzą tylko mieszkańcy wioski.

Zdjęcia z tej uroczystości wprawiają w osłupienie. Aż trudno uwierzyć w to, że gdzieś na świecie dzieją się takie rzeczy.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć, jak wyglądała uroczystość.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Katarzyna Dowbor już dawno nie była tak wstrząśnięta. Weszła do prawdziwej meliny, porażające zdjęcia
2. Pamiętacie 2-letniego chłopca, który wypalał 2 paczki dziennie? Po latach wygląda zupełnie inaczej, oszałamiające zdjęcia
3. Dziewczynka nie żyje od 90 lat. Wszystkich, którzy patrzą w jej oczy, przechodzą dreszcze
4. 22 lata ukrywali twarz swojej córki, by nikt nie mógł jej zobaczyć. W końcu wyszła z domu, jej zdjęcia mogą być wstrząsem
 

Następna strona