Zrzuciła 100 kilogramów, żeby dopiec swojemu eks w dniu jego ślubu. Teraz wygląda jak prawdziwa petarda

Ślub
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Zrzuciła 100 kilogramów, żeby dopiec swojemu ex w dniu jego ślubu. Teraz wygląda jak prawdziwa petarda

Jej narzeczony odwołał ślub, co mocno odbiło się na jej psychice. Zdecydowała się jednak nie poddawać i poważnie wzięła się za siebie.

Miała nadzieję, że weźmie z nim ślub, ale on od niej odszedł. Była załamana, ale zmotywowała ją jedna rzecz. Gdy dowiedziała się, że jej były narzeczony będzie brał ślub z kimś innym, zdecydowała się zrobić wszystko, aby żałował decyzji o rozstaniu.

Mama June to znana w USA celebrytka. Jednym z rzeczy, z którą była kojarzona to poważna otyłość. Z tego też powodu często była wyśmiewana w mediach i raczej nie była traktowana na poważnie w show-biznesie. Dopiero incydent z narzeczonym zmusił ją do zmiany myślenia.

Jej debiutem telewizyjnym był program "Toddlers & Tiaras". Dzięki niemu stała się sławna, bo mimo że zwracała uwagę swoją otyłością, miała też magnetyczną osobowość, która przyciągała widzów i realizatorów programu. Zrobiła na tyle dobre wrażenie, że dano jej później własny program.

Kiedy jednak rozstała się z narzeczonym, wydawałoby się, że jej świat legł w gruzach. Postanowiła jednak wziąć się za siebie. Zaczęła od zmiany trybu życia. Porzuciła fast-foody i niezdrowe jedzenie, zaczęła też regularnie ćwiczyć.

Przejdź na następna stronę, żeby zobaczyć efekty tej niesamowitej metamorfozy

Zobacz także:

  1. Mama porzuciła swoje chore dziecko. Po 20 latach stało się coś niebywałego, coś czego nikt nie mógł przewidzieć
  2. Biedronka oddaje produkty za pół darmo, ale jest niebezpieczny haczyk. Mało kto zwraca uwagę na zagrożenia, a powinni wszyscy
  3. Ostatnia cyfra w roku urodzenia zdradzi więcej, niż myślisz. Najgłębiej skrywane sekrety wyjdą na jaw
  4. Jedna rzecz prawie zrujnowała życie Wodeckiemu. Ogromny skandal wyszedł na jaw dopiero po latach

 

 

Następna strona