70-latki biorą ślub z połowę młodszymi mężczyznami. Potem mają gigantyczne problemy nie do rozwiązania

Różnice wieku, które powodują problemy
Screen/Youtube/Just For Laughs Gags
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Różnice wieku, które powodują problemy

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Zakochani, którzy nie widzą poza sobą świata, ślubują sobie miłość i wierność aż do śmierci. Jednak niektóre związki małżeńskie budzą wiele kontrowersji, zwłaszcza, gdy parę dzieli ogromna różnica wieku. Społeczeństwo często nie akceptuje takich związków i doszukuje się teorii spiskowych: czy aby na pewno tych dwojga połączyło uczucie, czy też inne względy, np. finansowe. 

Gdy zamożni ludzie w podeszłym wieku są w związku z dużo młodszą od siebie osobą, to niektórym nasuwa się podejrzenie, że ich uczucie nie jest prawdziwe. Powstają domysły, że partnerowi chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, a tuż po ślubie zrezygnuje ze wspólnego życia. Niestety w rzeczywistości często się tak zdarza, a starsze osoby czują się wtedy skrzywdzone i oszukane. 

Dla wielu ludzi jest to wręcz skandaliczne, aby małżonków dzieliło kilkadziesiąt lat różnicy. Rodzina pary często nie akceptuje takiego związku i nie może uwierzyć w "taką miłość". Bliscy obawiają się, że wszystko zakończy się szybkim rozwodem i wieloma problemami. W wielu przypadkach niestety tak właśnie się dzieje. 

Każda kobieta lubi, gdy mężczyźni zwracają na nią uwagę. Te 70-latki były niezwykle szczęśliwe, gdy podobały się płci przeciwnej w tak dojrzałym wieku. Zwłaszcza, że ich partnerzy dopiero co przekroczyli 20-stkę. Związki tych par jednak nie przetrwały długo, a staruszki zostały z ogromnymi problemami, z którymi starają się uporać do dziś. Miłość to niezwykle piękne i silne uczucie. Bezgraniczne zaufanie to podstawa każdego udanego związku. Warto jednak zawsze przemyśleć i upewnić się, czy to jest na pewno ta osoba, z którą chce się spędzić resztę życia.

 

Zobacz także:

1. Elżbieta Jaworowicz nie jest kryształowa jak wszyscy sądzą? Oskarżenia padają ze strony uczestników jej programów

2. Śpisz z psem w jednym łóżku? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wpuścisz pupila pod kołdrę

3.Sekret idealnych kotletów mielonych na niedzielny obiad. 7 prostych zasad, które gwarantują najlepszy smak

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwsze zdjęcie 

Następna strona