Ślub miał być spełnieniem ich marzeń, zakończył się tragedią. Niedługo po ślubie pan młody zmarł w tragicznych okolicznościach

Ślub dał im wiele radości.
Instagram kissedbyafox
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ślub odbył się niedługo przed śmiercią pana młodego.

Nie da się ukryć, że ślub dla wielu osób jest wyjątkową uroczystością. Ceremonia nie raz przyczyniała się do łez wzruszenia. Jednak to wyjątkowe wyznanie miłości w przypadku tej pary było spowite cieniem smutku. Kilka dni po wydarzeniu pan młody zmarł pozostawiając ranę w sercu swojej żony.

Najpiękniejsze chwile w życiu tej pary nie trwały długo. Niestety radość, którą zapewnił im upragniony ślub, została przerwana przez śmierć. Okoliczności całej sytuacji sprawiają, że ciężko powstrzymać łzy. Początek tej wielkiej miłości był niepozorny. Historia pary może przypominać scenariusz filmowy. Jednak to wszystko wydarzyło się naprawdę. Ślub i opowieść z nim związana były relacjonowane przez parę w mediach społecznościowych.

Bez wątpienia to do czego doszło jest niezwykłym przykładem tego jak wyjątkowym uczuciem jest miłość. Ogromne przeciwności losu nie były w stanie jej stłamsić. Mimo tego, że zakończyła ją śmierć, to bez wątpienia jest ona świadectwem bezwarunkowego oddania i poświęcenia.

Kliknij przycisk "Następna strona" i poznaj wzruszające losy tej pary

Zobacz także:

  1. W pracy zaczęła ją okropnie boleć głowa, wezwała karetkę. Chwilę później powód wyszedł na jaw, bliscy aż pobledli
  2. Tajne triki fryzjerów na właściwe mycie włosów. 90% kobiet nie ma pojęcia, że popełnia szereg karygodnych błędów
  3. Tradycyjny sernik odchodzi do lamusa, nowoczesne panie domu robią sernik bez pieczenia. Jest lekki, przepyszny i gotowy w kilka minut
  4. Pitbull w środku nocy zaczął głośno szczekać. Sekundy później złapał dziecko za pieluchę i wybiegł z domu

Źródło: Popularne

Następna strona