Chora na raka kobieta wzięła ślub ze szpitalnego łóżka. Chwilę później serce jej męża pękło na pół

Ślub w szpitalu
facebook/Christina Lee
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Pobrali się w szpitalu

Ślub to niezapomniane chwile w życiu zakochanych, przepełnione wielkim szczęściem, choć nie brakuje również przy tym małego stresu. Osoby decydujące się na spędzenie razem reszty życia, zazwyczaj wyobrażają sobie, że po ceremonii będzie ono istną sielanką, a oni będą mogli razem się zestarzeć i z dumą obserwować najpierw jak dorastają ich dzieci, a później wnuki. Niestety, nie każda para ma tyle szczęścia, a niektóre małżeństwa trwają o wiele krócej, niż ktokolwiek mógłby przewidzieć. 

Ślub w kościele, w urzędzie stanu cywilnego, w ogrodzie i na plaży - każda para młoda wybiera na ceremonię miejsce, o którym zawsze marzyła. Aż trudno uwierzyć, że para ze zdjęcia, Heather i David Mosherowie, byli zmuszeni pobrać się w szpitalu. Ponadto, chora na nowotwór 31-latka nie miała możliwości nawet wstać z łóżka. 

Choroba nie przeszkodziła jej jednak, by założyć śnieżnobiałą suknię i powiedzieć ukochanemu sakramentalne "tak". Choć oboje wiedzieli, co może wydarzyć się za chwilę, do końca mieli nadzieję, że najgorszego uda się uniknąć. Niestety, niedługo po ceremonii serce pana młodego rozsypało się na kawałki. Jeżeli chcesz poznać szczegóły tej poruszającej historii, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by przeczytać dalszą część historii.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Niezwykle przepyszne ciasta zrobisz w 30 minut. Potrzebne jest tylko kilka składników, niebo w ustach
  2. Ogórki kiszone wg receptury naszych babć są genialne, ważny jest jeden krok. Idealne na zupę i do sałatek
  3. Dom, który Justyna Żyła dostała po rozwodzie, zwala z nóg. Wnętrza i wystrój wprawiają w osłupienie

Następna strona