Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć

Ślub
.
Reklama
Wstecz

1 z 19

Dalej

Za dużo czy za mało

Ślub jest wyjątkowym dniem dla każdej kobiety. Wiele pań od dzieciństwa ma w głowie ułożony plan na to, jak będzie wyglądała ceremonia, wesele czy suknia ślubna. Temat tej najważniejszej kreacji może być ciężki, o czym przekonało się 19 panien młodych, których suknie można obejrzeć w galerii.

Dwa razy do roku, projektanci proponują przyszłym pannom młodym ślubne trendy. I nie chodzi tylko o suknie, ale i o makijaż, buty czy dodatki. Jeżeli kobieta ma już w głowie pomysł na to, jak chce wyglądać w tym szczególnym dniu, rzadko kiedy bierze pod uwagę ślubną modę i propozycje od projektantów.

Suknia musi spełniać oczekiwania nie tylko panny młodej, ale też jej mamy czy przyjaciółek. Wiele kobiet zdaje sobie sprawę, że wszystkie oczy będą skierowane na nią i każdy będzie ją oceniał, a później albo mówił o niej dobrze, albo źle. 

W przypadku tych kobiet, pozytywnych komentarzy zabrakło. Ich kreacje są szokujące, nieszablonowe, a nawet prowokujące. Jednak, jeżeli one czuły się w nich dobrze i właśnie tak chciały wyglądać, to tym lepiej dla nich. Mają prawo do tego, żeby w ten dzień poczuć się wyjątkowo.

Panie ze zdjęć zamieszczonych w galerii, prezentują suknie ślubne, których wiele kobiet nie odważyłoby się założyć. Do niektórych z nich potrzebna jest naprawdę idealna sylwetka, skąpe i opięte suknie ślubne to nie wszystko, co można zobaczyć w galerii. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najbardziej nietypowe kreacje ślubne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb miał się odbyć lada dzień, trumna z ciałem była już w krematorium. Nagle na komisariacie policji zadzwonił telefon
  2. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
  3. Nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 30 lat


 

Następna strona