Zdjęcia z tego ślubu przejdą do historii. Wszystko przez zachowanie psa, który pojawił się na ceremonii

Ślub
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Do tej ważnej ceremonii zakochani szykują się przez bardzo długi czas i starają się, żeby wszystko wyglądało, tak, jak sobie tylko wymarzą. Specjalny gość jednej z par uczynił ich wesele bardzo wyjątkowym. Zdjęcia z ich imprezy przeszły do historii i z prędkością światła obiegły cały Internet. Sami przyznali, że tę uroczystość zapamiętają na bardzo długo właśnie dzięki swojemu psu! Przedstawiamy zdjęcia, które cieszą się ogromną popularnością w sieci! Niesamowite zachowanie psa rozbawiło miliony internautów i wszystkich weselnych gości.

Ślub to impreza szczególnego rodzaju, która wiąże się z ogromnym nakładem emocjonalnym i dużym stresem nowożeńców, którzy chcą, żeby wszystko wyszło jak najlepiej i zgodnie z tym, jak sobie ten dzień zaplanowali. Na przyjęciu jednej z par pojawił się nietypowy gość, którego obecność była zaskoczeniem dla wielu! Małżonkowie nie wyobrażali sobie tego dnia bez swojego pupila, który został gwiazdą ich wesela.

Odkąd Boone - bo tak ma na imię czworonóg, był szczeniakiem, on i jego właściciel, Jayce Conway, niemalże wszystko robili razem. Pies na krok nie odstępował swojego pana, budził go każdego ranka i odkąd z nim zamieszkał, towarzyszył mu w każdym momencie jego życia. Czasami nawet jeździł z nim do pracy. To była prawdziwa miłość!

Pewnego dnia w życiu mężczyzny pojawił się ktoś jeszcze, więc Boone musiał zaakceptować to, że musi podzielić się swoim właścicielem. Mężczyzna jednak nadal uważał naszego bohatera za swojego najlepszego przyjaciela i dodatkowa osoba ani na chwilę nie zepsuła ich relacji. Para nie wyobrażała sobie swojej ślubnej ceremonii bez obecności zwierzęcia, dzięki któremu ten wyjątkowy dla nich dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy!

Przedstawiamy zdjęcia, które w mgnieniu oka obiegły sieć i skradły serca wszystkich oglądających!

Kliknij "Następna Strona" żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Następna strona