20 najdziwaczniejszych sukien ślubnych, jakie kiedykolwiek stworzono. Są po prostu koszmarne, 14 to za dużo nawet dla nas

Ślub
.
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Ślub jest zdecydowanie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Tego dnia ważny jest każdy szczegół, ale najważniejsze znaczenie dla panny młodej ma oczywiście suknia ślubna. Powinna oddawać jej charakter i sprawić, aby tego dnia kobieta czuła się najpiękniejsza na świecie. Teraz na pewno przypominacie sobie swoją kreację lub zastanawiacie się, jak to będzie wyglądać w przyszłości. Żeby jednak ostudzić Wasze weselne wyobrażenia, przedstawiamy 20 ślubnych kreacji, których nikt nigdy nie powinien założyć. Na widok niektórych można popłakać się ze śmiechu.

Ślub jest bardzo wyjątkową imprezą, która wiąże się z mnóstwem przygotowań, ogromnym nakładem emocjonalnym, ale także stoi za nią bardzo dużo różnych tradycji. Jedną z nich jest biała suknia, którą ma na sobie panna młoda. Kobiety miesiącami, a czasami nawet latami przygotowują się do tego szczególnego dnia, żeby wyglądać najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Wszystkie oczy gości weselnych muszą być skierowane na nią i niektóre panie zrobią wszystko, by tak właśnie było. Zdjęcia, które przedstawimy Wam w naszej galerii, są tego żywym przykładem. Przy niektórych aż oczy wychodzą z orbit.

Patrząc na te fotografie nasuwa nam się pytanie "dlaczego?". Chęć wyróżnienia się z tłumu to jedno, ale zrobienie z siebie pośmiewiska w tak ważnym dniu to drugie. Czy nikt nie powiedział im, że wyglądają źle? To z pewnością najdziwniejsze projekty, jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję zobaczyć, wiele z nich to za dużo nawet jak dla nas.

Przedstawiamy zdjęcia, które z pewnością Was zaskoczą, większość jest naprawdę koszmarna!

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszą, nietypową stylizację.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tata włożył swoje malutkie dziecko do mikrofalówki. To, co działo się później, rozrywa serce
2. 12 kobiet, które oszpeciły się makijażem. Wyglądają jak karykatury, 8 zdjęcie to przesada
3. Dorota Szelągowska pochwaliła się posiadłością. Luksus odbiera mowę [FOTO]

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu