Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęcia

Autor Irmina Jach - 19 Października 2020

Ślub pewnej pary szybko stał się internetowym hitem. Zdjęcia opublikowane przez nowożeńców w mediach społecznościowych zostały wykradzione i umieszczone na różnych internetowych portalach. Uwagę komentujących przykuła panna młoda. Anonimowa kobieta została okrzyknięta najbrzydszą panną młodą na świecie. Niewiarygodne, jak wygląda obecnie, wiele lat po ceremonii.

Ślub pary, która widnieje na słynnych już fotografiach, był dla nich niezwykle ważnym i pięknym wydarzeniem. Nowożeńcy pokochali się takimi, jakimi są i postanowili spędzić ze sobą życie. Nie wyobrażali sobie początku nowego rozdziału bez przyrzeknięcia sobie wzajemnie miłości, wierności i uczciwości przez ołtarzem. Po starannie zaplanowanej ceremonii i udanym weselu, które odbyło się na świeżym powietrzu, para postanowiła pochwalić się kadrami z tego szczególnego dnia w social mediach. Nie spodziewali się tego, że ta decyzja zapoczątkuje wieloletni koszmar kobiety.

Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedziećRząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedziećCzytaj dalej

Fotografie ślubne, do których zapozowali zakochani, błyskawicznie obiegły internet. Jeden z użytkowników mediów społecznościowych, który prawdopodobnie był znajomym pary, uznał, że zabawnym będzie narażenie przyjaciół na krytykę ze strony anonimowych internautów. Komentujący, którzy natrafili na zdjęcia na różnych portalach, potraktowali cenną pamiątkę jako okazję do kpin, szyderstw i wyśmiewania wyglądu kobiety. Szybko została okrzyknięta najbrzydszą panną młodą na świecie. Nowożeńcom wytknięto również to, że nie pasują do siebie wizualnie i fotografia została prawdopodobnie stworzona w programie graficznym.

Komentarze ostatecznie zostały przeczytane także przez pannę młodą. Słowa internautów bardzo ją zraniły i spowodowały, że przestała czuć się w swoim ciele tak dobrze, jak dotychczas. Anonimowy hejt całkowicie odebrał jej radość z życia. Nie rozumiała, dlaczego krytykują ją osoby, których nigdy nie poznała. Postanowiła jednak, że taka sytuacja nie może mieć miejsca. Przystąpiła do natychmiastowego działania.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co zrobiła kobieta, gdy skrytykowano jej ślub

Najlepsze newsy dnia:

  1. W swojej kuchni znajdziesz produkt, dzięki któremu Twoje pranie będzie białe i pachnące. Za klika złotych, a efekt jak z pralni chemicznej
  2. Dawid Kubacki przekazał wspaniałą nowinę. Skoczek zostanie ojcem, znamy płeć dziecka
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełom

Źródło: Webniusy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News