Jego rodzice są zdruzgotani, nie wiedzą co począć. Syn ożeni się z plastikową lalką, zdjęcia młodej pary są powalające

Ślub
instagram
Wstecz

1 z 11

Dalej

I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę, aż do rozkładu plastiku

Ślub jest dla narzeczonych wielkim wydarzeniem, na które zawsze czekają z niecierpliwością. Przygotowania mogą im zajmować wiele miesięcy, ale najważniejsze jest to, że w końcu nadejdzie ten dzień, kiedy staną przed ołtarzem i wyznają sobie miłość przed bliskimi. Tylko, jak będzie w przypadku, kiedy panna młoda jest gumową lalką?

Kulturysta z Kazachstanu, Yuri Tolochko ogłosił światu radosną nowinę. Jego ukochana gumowa lalka przyjęła jego oświadczyny i niebawem dojdzie do zawarcia pomiędzy nimi związku małżeńskiego. Ślub odbędzie się w najbliższym czasie, ale dokładna data nie jest znana. 

Rodzina Yurija Tolochko nie może uwierzyć w to, co się dzieje. Nikt nie potrafi zrozumieć, jak mężczyzna może twierdzić, że zakochał się w gumowej lalce, a co gorsze, że chce z nią wziąć ślub. Internauci, którzy mają okazję oglądać zdjęcia przyszłych małżonków również nie oszczędzają niemiłych komentarzy, adresowanych do Yurija. 

Psychologowie podkreślają, że problem zakochiwania się w gumowych lalkach z roku na rok jest coraz poważniejszy. Mężczyźni w Chinach dużo częściej niż na związek z żywą kobietą, decydują się na lalkę, podkreślając, że gumowa partnerka nie ma wobec nich tyle wymagań, co te żywe. Niestety, przytłaczająca samotność i chęć spełnienia erotycznych fantazji bierze górę nad rozumem. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej o Yurim i jego gumowej narzeczonej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5-latek zadzwonił na policję, zgłosił zaginięcie mamy, która "poszła do nieba". Reakcja policjanta jest powalająca, wyciska łzy
  2. Pokazał zdjęcia krągłej żony w bikini. Gdy zobaczyła, jak je podpisał, nie mogła powstrzymać łez
  3. Zakradli się z kamerą do domu pogrzebowego. Gdy zobaczyli, co jest w środku, prawie rzucili się do ucieczki
  4. Wielki strajk w Warszawie, ludzie wyszli na ulice. Wstrząsające sceny w stolicy
  5. Ich 6-letni syn nagle zaczął tyć w niekontrolowany sposób. Lekarz nie miał wątpliwości, zdradził porażającą prawdę

źródło: instagram

Następna strona