Myślał, że zobaczy narzeczoną w śnieżnobiałej sukni. Wykręciła mu taki numer, że zapamięta go do grobowej deski

Ślub jak z bajki
Unsplash/Jeremy Wong Weddings
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ślub jak z bajki

Ślub był dla nich najważniejszym dniem w ich całym dotychczasowym życiu. Zaplanowali go z dokładnością co do minuty. Nie chcieli, by cokolwiek lub ktokolwiek popsuł im ceremonię i przyjęcie. Mężczyzna nie spodziewał się jednak, że to, co zrobi jego przyszła żona, zostanie w jego pamięci na całe życie.

Pokochali się od pierwszego wejrzenie. Za największą zaletę kobiety uważał jej poczucie humoru. Był to jednak jeden z wielu powodów, dla którego postanowił się jej oświadczyć. Wiedział jednak, że ona nie przepuści żadnej okazji, by z niego zadrwić.

Chociaż cała sprawa była dla niego niespodzianką, to w momencie, gdy zobaczył swoją ukochaną podczas ceremonii ślubnej, zrozumiał, że to jest na pewno ta kobieta, z którą chce się zestarzeć. Żadna znana mu przedstawicielka płci pięknej nie zrezygnowałaby z najważniejszego elementu ślubnego, by zażartować z ukochanego.

Zdjęcia z tej sesji ślubnej stały się dowodem na to, że ślub wcale nie musi być sztywnym dniem, zaplanowanym na ostatni guzik. Kobieta podkreśla, że warto czasem wrzucić na luz i śmiać się nawet wtedy, kiedy wszyscy oczekują powagi. Jej stylizacja skradła całe show.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Malutki terrier zapłodnił ogromnego rottweilera. Ich szczeniaki są niebywałe, oszałamiające zdjęcia
2. Wszystkie byłe żony Wiśniewskiego. Najnowsze zdjęcia ujawniają metamorfozy tak spektakularne, że nawet Michał nie mógł ich wyśnić
3. Takiego menu nie powstydziłaby się Magda Gessler. 10 kapitalnych i prostych potraw z ziemniaków, które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia

Następna strona