Kiedy brali ślub wybuchł wulkan. Wszystko widać na zdjęciach, piorunujące ujęcia

Ślub odbył się w niesamowitej oprawie
RANDOLF EVAN PHOTOGRAPHY
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Ślub odbył się w niesamowitej oprawie

Ślub odbył się mimo zagrożenia. Kiedy wszyscy stawili się na miejscu, nie mogli zrozumieć, dlaczego młodzi oraz goście nie zmienili miejsca na bezpieczniejsze. Wszystko skończyło się dobrze, pamiątką są zachwycające zdjęcia.

Ostatni raz wulkan wybuchł w 1965 roku, pochłonął 5 tysięcy niewinnych żyć. Od tamtej pory znany jest ekspertom jako wulkan aktywny. Przez jego styczniowy "powrót do żywych" ewakuowano 45 tysięcy osób z pobliskich okolic. Niebezpieczeństwo było wysokie, ale nie zraziło młodej pary. Wzięli ślub 20 km od wulkanu.

- Czekali na ten ślub osiem lat. Były na nim obecne ich dzieci. Wszyscy wiedzieli, że to wyjątkowy dzień, którego nic nie może zniszczyć. To był naprawdę niezapomniany ślub - mówił jeden z gości.

Goście zostali uspokojeni, że nic poważnego im nie grozi, bowiem miejsce ceremonii znajduje się na wzniesieniu i nawet, jeśli wulkan by wybuchł i uwolnił lawę, nikomu nic by się nie stało.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć niezwykłe zdjęcie z jedynego w swoim rodzaju ślubu. Wulkan nie wystraszył pary młodej ani gości, a fotograf wykorzystał sytuację.

Zobacz także:

  1. Chciały wyglądać bosko, a wszyscy się z nich śmieli. Najgorsze wpadki ze studniówek, unikaj ważnych błędów
  2. Każdy jadł słodkie bułeczki w dzieciństwie. Przepis jest zdumiewająco prosty, wrócą wspomnienia w mgnieniu oka
  3. Corgi i pitbull, husky i pomeranian, najbardziej niezwykłe krzyżówki ras. Wyglądają nieziemsko
  4. Woźny sprzątał salę gimnastyczną na oczach uczniów. Zajrzał do kosza na śmieci i oniemiał, wszyscy patrzyli tylko na niego

Źródło: Jest pozytywnie

Następna strona