Ręce opadają. 10 najgorszych wpadek ślubnych, numer 7 przechodzi wszelkie pojęcie

Ślub
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Ręce opadają. 10 najgorszych wpadek ślubnych, numer 7 przechodzi wszelkie pojęcie

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu wielu osób i wielka radość dla ich rodziny i najbliższych. Zakochani starannie przygotowują się do ceremonii, choć niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. 10 żenujących fotografii z uroczystości obiegło cały internet, użytkownicy sieci pękają ze śmiechu na widok zdjęć. Te śluby zdecydowanie nie należały do udanych.

Ślub to poważna i podniosła uroczystość. Zakochani postanawiają przyrzec sobie miłość do grobowej deski przy świadkach w postaci zgromadzonej rodziny i bliskich. To bardzo ważny dzień w życiu wielu osób, dlatego przygotowania do ceremonii często trwają miesiącami, a przyszłe pary młode dokładnie planują każdy szczegół. Zarezerwowanie sali, zaproszenie gości oraz wybranie wyjątkowych kreacji, to tylko niektóre elementy, składające się na udaną ceremonię ślubną. A kiedy już wszystko załatwimy, przychodzi nam tylko z niecierpliwością czekać na ten upragniony dzień. 

Nie wszyscy jednak podchodzą do tego na poważnie. Niektórzy zupełnie nie przejmują się tym, jak będzie wyglądać ich najważniejszy dzień w życiu. Te 10 zdjęć z niezbyt udanych ceremonii zaślubin podbiło sieć. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu, patrząc na te fotografie. Małżeństwa na pewno będą miały oryginalne pamiątki na całe życie. To wyjątkowo żenujące wpadki, dosłownie ręce opadają.

By zobaczyć zdjęcia ze ślubnymi wpadkami, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy zdjęcia, prawda odbiera mowę. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać swój sekret
  2. Niewiarygodne, że są prawdziwe. 6 największych kotów na świecie, przy nich nawet psy są małe
  3. Mąż wrócił wcześniej do domu i zastał żonę śpiącą z kochankiem. Od razu zemścił się w wyjątkowo upokarzający sposób  
  4. Niebywałe, 72-letnia babcia wzięła ślub z 27-latkiem. Żadne z nich nie przewidziało ogromnego problemu

Następna strona