Niebywałe, 72-letnia babcia wzięła ślub z 27-latkiem. Żadne z nich nie przewidziało ogromnego problemu

Ślub babci z 27-latkiem
unsplash/Beatriz Pérez Moya
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

72-latka wyszła za 27-lata

Ślub to pełne miłości chwile, które pozwalają zakochanym wkroczyć na kolejny, o wiele poważniejszy etap. Z roku na rok coraz mniej istotne stają się niektóre przesądy, zwyczaje czy też uprzedzenia związane z ceremonią. Wiele lat temu to rodzice decydowali, o tym kogo poślubi ich dziecko. Wówczas nie kierowano się uczuciem, a np. możliwymi do przeprowadzenia interesami z drugą rodziną czy zapewnieniem dostatniej przyszłości obojgu. To jednak nie jedyne, co z biegiem czasu uległo zmianie. Coraz mniej kontrowersji budzą również różnice wieku pomiędzy zakochanymi. Niegdyś "dopuszczaną" różnicą, która nie wzbudzała zainteresowania, było nie więcej niż 4 lata. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. 

Choć ślub to dobrowolna decyzja obu stron, która powinna wynikać wyłącznie z silnego uczucia, niektórym wciąż trudno jest pogodzić się z poszczególnymi przypadkami. Czasy się zmieniają, a mimo tego wielu nadal nie potrafi zrozumieć, gdy kobieta poślubia młodszego mężczyznę. Ślub starszej kobiety z o wiele lat młodszym partnerem rodzi niewyobrażalne kontrowersje. 

Tym razem nie było inaczej, a historia 72-latki, która zdecydowała się wyjść z 27-latka, wprawia niektórych w osłupienie. Media nie cichną na ten temat, dowiadując się, w jaki sposób doszło do zapoznania pary oraz jakie pierwsze problemy napotkali na nowej drodze. Aż trudno uwierzyć, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać dalszą część historii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy zdjęcia, prawda odbiera mowę. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać swój sekret
  2. Niewiarygodne, że są prawdziwe. 6 największych kotów na świecie, przy nich nawet psy są małe
  3. Mąż wrócił wcześniej do domu i zastał żonę śpiącą z kochankiem. Od razu zemścił się w wyjątkowo upokarzający sposób  

Następna strona