Przez 1000 godzin robiła swoją suknię ślubną na drutach. Efekt końcowy odebrał wszystkim gościom mowę

Ślub
Tanya Jennings
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Długie przygotowania do ślubu

Ślub zaplanowany był w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Przyszła panna młoda, Tanya Jennings, 49-latka z Anglii, postanowiła dołożyć sobie pracy przed tym ważnym dniem i samodzielnie przygotować swoją wymarzoną suknię ślubną. Zajęło jej to bardzo dużo czasu, ale efekt był niesamowity.

Tanya Jennings miała i tak sporo na głowie przed ślubem. Oprócz kreacji musiała także ułożyć listę gości, zająć się menu, wybrać odpowiednich kucharzy, znaleźć florystkę, która przygotuje jej najpiękniejszy bukiet czy zaplanować wizytę u fryzjera. Lista jej obowiązków do wykonania przed ceremonią wydawała się nie mieć końca. Nie zważając na to, kobieta postanowiła jeszcze własnoręcznie stworzyć swoją suknię ślubną. 

Pomysł na kreację przyszedł jej do głowy, gdy oglądała suknie ślubne w sieci. Niestety żadna z tych, które jej się podobały, nie były na jej kieszeń. Musiała pogodzić się z tym, że do ślubu pójdzie w sukni, która nie jest jej wymarzoną kreacją. Jednak mimo tego, że pracowała, opiekowała się dwójką dzieci i planowała swój ślub, zdecydowała się na uszycie swojej sukni samodzielnie. Proces tworzenia trwał ponad 1000 godzin, ale efekt, który uzyskała, był wart każdej chwili spędzonej nad projektem.

Dzięki swoim zdolnościom Tanya na ślubie wyglądała przepięknie, a zaprezentowała się zebranym gościom i rodzinie w sukni, którą sama przygotowała. 

źródło: webniusy

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć proces tworzenia i wyjątkową suknię ślubną.

ZOBACZ TAKŻE: 

 

  1. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające
  2. Widok jest obrzydliwy. Przyszła panna młoda pokazała zdjęcie, wszyscy ją teraz upokarzają
  3. Zdjęcia z miejsca tragedii autobusu z uczniami są straszne. Nie żyje 12 osób, 20 jest rannych, najgorsze informacje ze Słowacji

Następna strona