Najpiękniejsza 28-latka świata poślubiła 65-letniego miliardera. Mają niezwykłe dziecko

Ślub z miliarderem
instagram/xeniadeli/ @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Kontrowersyjna miłość

Ślub to spełnienie marzeń wielu par. Najczęściej już kilka dni po zaręczynach ruszają wielkie przygotowania do tego wyjątkowego dnia, trwające niekiedy nawet kilkanaście miesięcy. Zakochani z niecierpliwieniem wyczekują chwili, gdy patrząc sobie głęboko w oczy powiedzą sakramentalne "tak". Przedślubna gorączka to jednak nie tylko okres wielkiego szczęścia, ale przede wszystkim stresu, który dzięki wsparciu najbliższych, może być znacznie łatwiejszy do zniesienia. Mimo to bywają w życiu sytuacje, gdy związek przyszłych państwa młodych jest tak szokujący, że niektórzy mają spory problem by spokojnie cieszyć się z zaślubin. 

Ten ślub był swego czasu jednym z szerzej i gorącej komentowanych wydarzeń i to nie tylko wśród bliskich młodej pary. Xenia Deli to modelka z Mołdawii, która w chwili ślubu z egipskim miliarderem miała 28 lat. Jej wybranek, Ossama Fathi Rabah Al-Sharifa, liczył wówczas 65 lat, jednak żadnemu z nich nie przeszkadzała pokaźna różnica wieku. 

Okazuje się, że to mężczyzna jako pierwszy ją zauważył i to w teledysku Justina Biebera. Ossama ponoć zakochał się do szaleństwa. Chcąc za wszelką cenę zdobyć jej serce, w mgnieniu oka wszedł w posiadanie jej numeru telefonu, a już chwilę później rozpoczął starania o jej względy. Jak na prawdziwego dżentelmena i to obrzydliwie bogatego przystało, 65-latek obsypywał Xenię nie tylko czułymi komplementami, ale przede wszystkim wartymi fortunę prezentami, takimi jak: diamentowa biżuteria czy choćby czerwone Maserati. 

Ku jego uciesze, 28-latka szybko odwzajemniła uczucie, a relacja stała się na tyle poważna, że już rok po zapoznaniu stanęli na ślubnym kobiercu. Ich związek wywołał ogromne poruszenie wśród obu rodzin, tym bardziej, że Ossama był starszy nawet od rodziców ukochanej. Nieprzychylności nie zabrakło również wśród znajomych Xeni czy zupełnie obcych osób, bowiem twierdzili, że ich relacja opiera się jedynie na sponsoringu. 

Wbrew wszelkiej krytyce para wyprawiła huczne wesele warte ponoć 4 miliony złotych, na którym ostatecznie nie zabrakło ich najbliższych. By zdementować wszystkie plotki o udawanym uczuciu małżeństwo chętnie dzieli się zdjęciami na Instagramie, pokazując swoje życie codzienne. 

Co najważniejsze, w sierpniu 2018 roku na świat przyszła ich córeczka, którą pokochali do szaleństwa. Chętnie zamieszczają jej zdjęcia w sieci, jednak ukrywając wizerunek. Xenia regularnie opowiada o pierworodnej zdradzając, jak wyjątkowym i pogodnym jest dzieckiem. Ponadto, modelka niedługo po porodzie wróciła nie tylko do pracy, ale i do formy, czym także chętnie chwali się obserwatorom. 

Kliknij "Następna strona", by poznać bliżej historię tej pary. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ma buzię słodkiego aniołka i nikt nie domyśla się, jak wygląda jej ciało. Widok jest porażający, nie da się go zapomnieć
  2. 13 najmniejszych psów świata. Zwierzaki na zdjęciach są wręcz mikroskopijne
  3. 4 wielkie gwiazdy PRL, które kochała cała Polska. Zmarły w absolutnym zapomnieniu

Następna strona