Młoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewał

Autor Irmina Jach - 12 Października 2020

Ślub kościelny pewnej pary miał być wydarzeniem nie wyróżniającym się niczym od innych uroczystości tego typu. Nowożeńcy stanęli przy ołtarzu w tradycyjnych kreacjach i zgodnie ze zwyczajem powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Nikt nie spodziewał się tego, że już chwilę później stanie się coś bardzo nietypowego. Gościom zaparło dech w piersiach. Trudno się dziwić.

Gary i Tracy Richardson są ludźmi kreatywnymi i pozytywnie nastawionymi do życia. Gdy po wielu latach udanego związku postanowili się pobrać, członkowie ich rodzin nie kryli zachwytu. Wszyscy uważali, że narzeczeni są dla siebie stworzeni i nie wyobrażali sobie innego zakończenia tego scenariusza. W dniu ślubu, zgodnie z planem, pojawili się w jednym w kościołów, by obserwować, jak młodzi składają sobie przysięgi małżeńskie.

Uroczystość była niezwykle elegancka. Majestatyczna katedra o pięknych wnętrzach, eleganckie stroje nowożeńców i podniosła oprawa muzyczna sprawiały, że ślub przypominał uroczystości weselne rodzin królewskich. Tracy wyglądała uroczo w prostej, klasycznej sukni, długim welonie i nonszalanckiej fryzurze. Gary patrzył na przyszłą żonę z nieukrywanym zachwytem i dumą. Gdy zakończyli przysięgę pocałunkiem, rozległy się owacje. Nagle stało się jednak coś, czego nikt się nie spodziewał. Kiedy państwo młodzi odwrócili się od ołtarza, goście zamarli. W kościele doszło do powalających scen.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jak zakończył się ślub

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Panna młoda zmarła tuż przed kościołem w drodze na swój ślub. W szpitalu wydarzyła się niewiarygodna rzecz
  3. Tuż po ślubie miała tragiczny wypadek. Zdjęcia ślubne ujawniły całą prawdę
  4. Niemal nikt nie wiedział. Najgłębiej skrywana tajemnica Jacka ujrzała światło dzienne, zbieramy szczęki z podłogi
  5. Panna młoda zmarła kilka dni przed ślubem. Ceremonia jednak się odbyła, zdjęcia z zaślubin z nieżyjącą kobietą są zatrważające

Źródło: Webniusy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News