Te gwiazdy zachowały dziewictwo aż do ślubu! 10 nazwisk, w niektóre aż ciężko uwierzyć

Ślub
Instagram / Ewa Farna
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Ślub to okazja, do której zdecydowały się czekać niektóre gwiazdy z utratą dziewictwa. Niektóre z nich to prawdziwe seksbomby i aż trudno sobie wyobrazić, jak udało im się przez tyle lat żyć w celibacie. Przedstawiamy 10 nazwisk, które mogą Was zszokować. Po niektórych na pewno w życiu się nie spodziewaliście.

Ślub jest bardzo wyjątkową uroczystością w życiu każdego. Niektórzy, chcąc by ten wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy decydują się, że właśnie podczas niego skonsumują swój związek po raz pierwszy.

Widząc co chwile informację o tym, że coraz częściej zdarza się, że dzieci rodzą dzieci, ciężko jest nam uwierzyć w to, że ktoś w tych czasach jeszcze rzeczywiście czeka do ślubu z utratą dziewictwa. Tym bardziej nie spodziewalibyśmy się tego po gwiazdach, które brylują w bieliźnie na pierwszych stronach gazet takich jak "Playboy" czy innych tego typu czasopism. Niektóre kobiety z naszej listy to prawdziwe seksbomby, które niejednokrotnie były widywane u boku przystojnych mężczyzn. Każda z nich jednak zarzeka się, że z seksem czekała aż do dnia ślubu.

Takie podejście wynikało z różnych przyczyn. Często było to po prostu postanowienie, które miało sprawić, że będą jeszcze bardziej wyczekiwały wymarzonej ceremonii, w innych przypadkach z kolei było to przyczyną tego, że pochodzą z wierzących rodzin i takie podejście do tej kwestii było u nich praktykowane przez pokolenia.

Maja Bohosiewicz przykładowo, jeszcze w 2013 roku zarzekała się, że czeka z seksem. 3 lata później z kolei urodziła syna. Ze ślubem jednak zwlekała dość długi czas, ponieważ dopiero w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Nie każdemu jak widać, udaje się wytrzymać w tym postanowieniu. My jednak przedstawiamy listę 10 znanych nazwisk, którym się udało.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszą celebrytkę.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tata zgwałcił swojego 6 letniego synka razem z kolegami. Dziecko milczało, żeby ojciec nie poszedł do więzienia
2. Ujawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemi
3. Julia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłych

Następna strona