Rodzice odchodzą od zmysłów, syn bierze ślub z plastikową lalką. Zdjęcia pary młodej odbierają mowę

Ślub
instagram yurii_tolochko
Wstecz

1 z 10

Dalej

Rodzice odchodzą od zmysłów, syn bierze ślub z plastikową lalką. Zdjęcia pary młodej odbierają mowę

Ślub z lalką? Rodzice nie mogą pogodzić się z decyzją swojego syna. Nie potrafią zrozumieć, dlaczego ich syn wybiera życie z plastikową lalką, zamiast nawiązać prawdziwe relacje z żywą osobą.

Chociaż rodzina jest zrozpaczona z powodu nadchodzącego ślubu, przyszła para młoda wydaje się zadowolona z rozwoju wydarzeń. Najszczęśliwszy jest pan młody, który po wieloletnich poszukiwaniach znalazł właściwą partnerkę, z którą chce spędzić całe życie. 

Nieprawdopodobna historia mężczyzny i jego narzeczonej, plastikowej lalki, rozgrywa się na oczach całej sieci. Internauci wykazują niebywałe zainteresowanie losami pary, przez co mężczyzna coraz bardziej brnie w niebezpieczną dla zdrowia psychicznego zabawę. 

Coraz częściej w sieci można usłyszeć o parach, które składają się z jednej żywej osoby i lalki. Psychologowie już biją na alarm. Sytuacja rozprzestrzenia się, a osoby tkwiące w takich sytuacjach nie decydują się na pomoc lekarską. Słowa młodego mężczyzny, który niedługo stanie na ślubnym kobiercu z plastikową lalką, mogą budzić przerażenie. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej o narzeczonych. 

źródło: instagram 

Zobacz także:

  1. Fenomenalne domowe sposoby naszych babć na zaparcia. Szybkie i bezpieczne, lepsze niż środki z apteki
  2. Sposób, w jaki siedzisz, mówi o Tobie więcej, niż mógłbyś się spodziewać. Jednego typu zdecydowanie lepiej unikać
  3. Najszybszy test osobowości, jaki istnieje. Zwierzę, które zobaczyłeś jako pierwsze, mówi wszystko o Twoim charakterze
  4. Rodzice zobaczyli jej jedno zdjęcie i nie mogli zdzierżyć. Nie chcieli już znać swojej córki

 

Następna strona