W dniu ślubu chciała wyglądać powalająco. Spojrzała na swoje dłonie i się rozpłakała, totalna katastrofa

Ślub
unsplah
Wstecz

1 z 10

Dalej

Manicure śluby

Ślub to dzień, w którym każda kobieta chce pięknie wyglądać. Długo wyczekiwany moment, kiedy kobieta staje obok ukochanego, by wyznać sobie miłość do grobowej deski, może się skończyć katastrofą, jeśli jeden z elementów przygotowań nie wypali. Niestety w przypadku tych panien młodych właśnie tak było, one zapamiętają ten dzień ze względu na okropny manicure. 

Panna młoda, planując swój wygląd przed ślubem ma wiele do zaplanowania. Zaczynając od największego problemu, czyli sukni ślubnej, z każdym innym detalem piętrzą się decyzje do podjęcia. Żeby dostać się do dobrego fryzjera, wizytę trzeba zaplanować o wiele wcześniej, niż mogłoby się wydawać. Tak samo wygląda planowanie makijażu weselnego. 

Sukienka, buty, dodatki, fryzura, a na koniec jeszcze manicure. Paznokcie hybrydowe, które cieszą się ogromną popularnością w kraju, można wykonać na wiele dni przed ślubem. Dzięki wykorzystaniu takiej metody mamy pewność, że nic nie zniszczy wyglądu naszych paznokci do tego najważniejszego dnia. 

Niestety, tak jak w przypadku fryzjera czy wizażysty, wizyty trzeba zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Panny młode, które tego nie zrobiły i musiały skorzystać z usług przypadkowych kosmetyczek pochwaliły się swoimi paznokciami w sieci. Wielu z nich towarzyszyły łzy, gdy po raz pierwszy spojrzały na swoje dłonie. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć najbrzydszy manikiur ślubny. 

źrodło: papilot 

Zobacz także:

  1. Mama zaryzykowała życie, by ochronić swoje dziecko. Teraz jej ciało wygląda jak mielonka, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Proszek do pieczenia w butach daje zaskakujące efekty. 12 niesamowitych trików
  3. Nie tylko puszki wolontariuszy. Jest kilka innych sposobów żeby wspomóc WOŚP
  4. Byli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie ma
Następna strona