Szydzili z niej, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda jak modelka, niesamowite

Internauci określili ślub mianem najgorszego, a pannę młodą okrzyknęli najbrzydszą
worldlifestyle.com
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Internauci określili ślub mianem najgorszego, a pannę młodą okrzyknęli najbrzydszą

Ślub, który wzięła szczęśliwa kobieta, został okrzyknięty mianem najgorszego. Internauci zauważyli, że panna młoda i pan młody to kompletne przeciwieństwa, kreacja i organizacja wesela też według nich pozostawiała dużo do życzenia.

Panna młoda na tę wyjątkową okazję wybrała oczywiście białą, dłuższą sukienkę, z koronkową narzutką. Nie brakowało welonu, pięknego bukietu... Lecz internauci nie mogli patrzeć na szczęście pary, kiedy widzieli, że kobieta jest mocno otyła, a jej twarz napuchnięta - do tego odrażało ich jej wysokie czoło.

Pan młody był od niej niższy, o wiele chudszy i ubrany w mundur. Zdjęcia z wydarzenia szybko stały się hitem sieci i już po kilku dniach wszyscy wyśmiewali młodą kobietę. Jakiś czas temu jej losami zainteresował się pewien dziennikarz i postanowił ją odszukać. Dziś wygląda jak prawdziwa seksbomba.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak zmieniła się "najbrzydsza panna młoda" na świecie. Jak to możliwe, że przeszła aż taką przemianę?

Zobacz także:

  1. "Czterej pancerni i pies" skrywali wiele tajemnic. Dopiero po 50 latach wszystkie sekrety wyszły na jaw, fani będą zaskoczeni
  2. Na jej widok ludzie zatrzymują się na ulicy i przecierają oczy ze zdumienia. Nazywają ją "Królową"
  3. Nie wierzyli, że maluch w ogóle przeżyje. Po kilku tygodniach nie mogli wyjść z podziwu patrząc, co z niego wyrosło
  4. Wystarczy, że poliże cię pies, skutki są opłakane. Specjaliści ostrzegają, zdjęcia mówią same za siebie

Źródło: Plotek

Następna strona