Myślały, że będzie szałowo, wyszło tragicznie. 12 najbardziej obciachowych sukien ślubnych, na sam widok zgrzyta się zębami

Ślub, najbardziej obciachowe suknie
webniusy
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Niezapomniany dzień

Ślub to niezapomniane chwile w życiu każdej pary, ale i ich bliskich. Chyba jednak nikt nie chciałby, aby ten szczególny dzień zapadł w pamięci za sprawą nieprzewidzianej wpadki. Co prawda, choć każdą z nich można z czasem obrócić w żart, raczej żadna panna młoda nie byłaby zadowolona, gdyby przez najbliższe lata wszyscy w negatywny sposób komentowali jej kreację. 

Ślub to wielkie marzenie wielu zakochanych, którzy chcą, by zwieńczeniem ich relacji było sakramentalne "tak". Dla jednych "zwykły papierek" nie ma większego znaczenia, jednak to w szczególności kobiety pragną, by pewnego dnia w śnieżno białej sukni stanąć przy ołtarzu, do którego doprowadziłby je dumny tata. To wszystko brzmi naprawdę bajkowo, jednak nim dojdzie do tej przyjemniejszej części, przyszłych państwa młodych czekają wielomiesięczne i naprawdę kosztowne przygotowania. 

Sala weselna, fotograf, zespół, dekoracje i wiele innych kategorii, które nie w sposób wymienić. Czas przed ślubem bywa naprawdę stresujący tym bardziej, że narzeczeni chcąc by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a rodzinie aż szczęka opadła z wrażenia. Rzeczywiście, szczęki mogą opadać dość często, ale czy zawsze w pozytywnym tego słowa znaczeniu? 

Przedślubna gorączka najbardziej może dotykać panie, które chcą wyglądać tego dnia oszałamiająco, dlatego długo szukają swojej wymarzonej sukni. Modeli kreacji jest naprawdę wiele, a z każdym miesiącem czy rokiem coraz więcej, bowiem i zmieniających się w tej dziedzinie trendów nie brakuje. Każda przyszła panna młoda może dopasować taki fason i taki odcień sukni, jaki marzył jej się od lat i choć ona może być zachwycona swoim wyborem, tak inni nie muszą podzielać jej euforii.

Jak wiadomo, każdy ma swój gust, dlatego szczególnie w tym wyjątkowym dniu bliscy pary młodej starają się pozostawić bez komentarza wiele rzeczy, jednak suknie kobiet potrafią być tak obciachowe, że aż trudno odmówić sobie kilku słów na jej temat. Niekiedy ciężko nawet stwierdzić, czy kreacja wyglądała tak od samego początku czy też zepsuła się w drodze do kościoła. Reakcje mogą być wówczas naprawdę skrajne. My przedstawiamy 12 nad wyraz oryginalnych sukni, przez które dniu ślubu na pewno nie da się zapomnieć. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć kolejną obciachową suknię. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pięć najczęstszych błędów w kuchni. Doświadczone gospodynie zdradzają swoje sekretne sposoby na pozbycie się ich
  2. To nie Photoshop, wystarczyła wizyta u fryzjera! Zobacz, jak z kloszardów zmienili się w apetyczne ciacha
  3. Pies dostaje szału na Twój widok? Trenerzy używają 7 sztuczek na uspokojenie zwierzaka, zawsze działają

Następna strona