Sławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!

Sławomir
Kadr z serialu "Determinator"
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Większość osób kojarzy go z piosenek takich jak "Miłość w Zakopanem", "Megiera" czy "Ty mała znów zarosłaś". Inicjator muzyki rock-polo, Sławomir, cieszy się ogromną popularnością. Jednak nie ze wszystkim jest szczery. Oto prawdziwa twarz artysty.

Niewielu ludzi wie, że Sławomir ukończył w 2006 roku Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. To jedna z lepszych uczelni tego typu, a skończenie jej jest nie lada wyczynem i wiąże się z prestiżem. Co skłoniło Zapałę do pójścia w kierunku muzycznym, a nie aktorskim?

Początkowo po ukończeniu szkoły wyższej próbował swoich sił jako aktor w wielu produkcjach. Wystąpił m.in. w "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Prawo Agaty", "Blondynka" czy "Ojciec Mateusz". Pracował też w teatrach.
Według jego opowieści swoje pierwsze kroki w branży muzycznej stawiał w Nowym Jorku na Long Island. Stany Zjednoczone to kraj, w którym Polonia jest największa na świecie i stanowi tam 3,3% całej ludności. Twierdzi, że to właśnie tam zdobył uznanie wśród Polaków.

W 2015 roku stworzył nowy nurt muzyczny zwany rock-polo oraz swój wizerunek sceniczny. Nazwał się Sławomirem i tego pseudonimu używa do tej pory. Jego pierwszym singlem był utwór "Megiera". Na YouTube pojawił się do niego teledysk z udziałem udziałem wielu sławnych aktorów: Ewy Kasprzyk, Krzysztofa Kiersznowskiego i Lecha Dybika. Od tego momentu Sławomir zaczął bić rekordy popularności. Teledysk ma już 46 milionów wyświetleń. W czerwcu piosenkarz wydał drugi utwór pt. "Ni mom hektara". Jego zespół, z którym koncertuje, nosi prześmiewczą nazwę "Trzymamy się Zapały".
W 2016 roku Sławomirowi wziął udział w szóstej edycji programu " Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", z którego odpadł w piątym odcinku. Wystąpił też w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie wygrał dwa odcinki. Wygraną przekazał Fundacji Rozwoju Pediatrii.

Jednak jednym z największych jego hitów jest piosenka "Miłość w Zakopanem", która na samym YouTube ma aż 182 mln wyświetleń. Jego historia brzmi niezwykle. Niewiele osób wie, jaka jest prawda. Oto prawdziwa twarz Sławomira, którą zna niewielu.

Następna strona