Gigantyczne afery Sławomira. Ostatnia z nich to prawdziwy dramat

Sławomir afery
Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Gigantyczne afery Sławomira. Ostatnia z nich to prawdziwy dramat

Sławomir, zanim zrobił karierę w muzyce, zajmował się aktorstwem. Jednak prawdziwą popularność przyniosło mu zostanie gwiazdą disco polo (które sam nazywa rock-polo). Wraz z wejściem do show-biznesu artysta musiał zacząć uważać na pewne kwestie, na które jako celebryta nie może sobie pozwolić.

Sławomir wydaje się mieć pozytywny wizerunek. Tworzy muzykę, która bawi miliony, gra koncerty, w mediach zawsze jest życzliwy i uśmiechnięty. Show-biznes jest jednak bezlitosny i na każdego znajdzie haka. Nawet tak bardzo pilnujący prywatnego życia celebryta, nie może się pochwalić nieskazitelną opinią. Jemu również przytrafiło się kilka afer.

Aktor rozpoczął swoją karierę muzyczną w USA w okolicach 2015 roku, gdzie miał zaimponować amerykańskiej Polonii. Później jego kariera muzyczna zaczęła nabierać rozpędu. Zaczęło się od teledysku do utworu "Megiera" który zdobył milionowe wyświetlenia na serwisie YouTube. Stopniowo o Sławomirze i jego żonie Kajrze, która występowała razem z nim, wiedziało coraz więcej osób.

Jednak prawdziwym przełomem był utwór "Miłość w Zakopanem", który błyskawicznie zdobył popularność w serwisie YouTube. Singiel wdarł się również na listy przebojów, gdzie według statystyk był czwartym najczęściej puszczanym utworem w polskich radiostacjach. Piosenka promowała płytę "The Greatest Hits" (tytułem nawiązującą do składanek znanych artystów z długim stażem, które zazwyczaj tak się nazywały) i zajęła pierwsze miejsce na liście OLiS i pokryła się platyną.

Muzyk z taką popularnością pojawiał się coraz częściej w telewizji. Brał udział w popularnych programach dla gwiazd takich jak choćby "Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Przy takiej popularności jest już naprawdę trudno pilnować swojej prywatności. Sławomir razem z żoną Kajrą raczej stronili od przesadnego chwalenia się prywatnym życiem w mediach społecznościowych.

Nawet z takim podejściem do show-biznesu, trudno uniknąć wstydliwych wpadek. Gwiazdor ma na koncie kilka niefortunnych epizodów. Na liście znajduję się wstydliwy występ z żoną, skargi Kajry na jego zachowanie sceniczne czy konflikt z inną supergwiazda disco polo. Obrazu dopełnia ostatnia z afer, którą fani uznali za wyjątkowo żenującą.

Kliknij "Następny slajd", aby zobaczyć, pierwszą poważną aferę w życiu Sławomira

Następna strona