Sławomir zaprezentował swojego pytona. Oto największe skandale wokół cesarza disco polo

Sławomir
YouTube / TVNPL
Wstecz

1 z 9

Dalej

Sławomir z pewnością jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki disco polo. Uwielbiany przez miliony Polaków artysta oczarował wszystkich swoim utworem pt. "Miłość w Zakopanem". Mężczyzna znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru, które nie musi jednak trafiać do wszystkich. Według internautów muzyk wielokrotnie przesadził ze swoimi niesmacznymi, kontrowersyjnymi żartami. Według wielu tym razem już naprawdę przeszedł samego siebie i zdecydował się pokazać fanom pytona. Wszyscy byli zaskoczeni, większości spodobało się to, co zobaczyli. Przedstawiamy największe skandale artysty.

Sławomir nie zwalnia ani na moment. Odkąd jego kariera nabrała ogromnego tempa, jego coraz lepsze utwory nie schodzą z list przebojów. Muzyk wraz ze swoją żoną praktycznie się nie rozstają, a na scenie tworzą elektryzujący duet, który pokochali wszyscy słuchacze. Dzięki takiemu połączeniu cały czas mogą cieszyć się uznaniem i aż ciężko uwierzyć, że w tak krótkim czasie udało im się odnieść tak spektakularny sukces. Jednak sława nie uchroni nikogo przed wpadkami, o których Internet nigdy nie zapomni.

Jedna z najbardziej lubianych par show-biznesu na swoim koncie tych wpadek ma sporo. Mimo tego, że zazwyczaj udaje im się rozbawić większość obserwatorów, to są też osoby, które niejednokrotnie poczuły się zażenowane ich zachowaniem. Nagie zdjęcia czy publiczne picie alkoholu, to coś, co spotyka się ze zróżnicowaną opinią wszystkich śledzących ich poczynania.

Ostatnio Sławomir wraz z Kajrą pojawili się na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Podczas drugiego dnia imprezy Sławomir i spółka zaprezentowali coś, na co czekało tysiące fanów. Odważny ruch artysty, czyli ukazanie im pytona, wprawiło w zachwyt niemal wszystkich będących pod sceną.

Z dużą kontrowersją spotykają się również współprace muzyka. Wielokrotnie zarzucano mężczyźnie, że nie ma intuicji do wybierania produktów, które będzie reklamował swoim nazwiskiem. Do tej pory reklamy z udziałem gwiazdora były raczej negatywnie komentowane wśród fanów, którzy zastanawiali się, ile pieniędzy musiał dostać w zamian za posunięcie się do czegoś takiego.

Media nieustannie interesują się najgorętszą parą polskiego show-biznesu, a ta wciąż nie przestaje zaskakiwać. W jednym z wywiadów zdecydowali się ujawnić swoje sekrety związane ze współżyciem. Dla wielu te informacje pozostawiły niesmak.

Przedstawiamy największe skandale z udziałem Sławomira. O większości z nich mogliście nie słyszeć, opadną Wam szczęki, gdy Waszym oczom ukaże się pyton artysty.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się o kontrowersyjnych aferach cesarza disco polo.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona