Ujawniono całą prawdę o żonie Sławomira. Te kilka faktów odbierze wam mowę

Autor Michał Kubacki - 10 Kwietnia 2019

Sławomir to wschodząca gwiazda estrady i samozwańczy "Król rock polo". Gwiazdor nie rusza się bez swojej wybranki Kajry, czyli Magdaleny Kajrowicz. Kim tak naprawdę jest partnerka Sławomira? Przedstawiamy szokujące fakty dotyczące żony temperamentnego wokalisty.

Sławomir od kilku lat szturmuje polski rynek muzyczny swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami. Jak się okazało, muzyk od lat przygotowywał się do hucznego wejścia w rodzimy show-biznes i grywał w Chicago dla Polonii. Przebywając w Stanach Zjednoczonych, nie oczekiwał, że znajdzie tam miłość życia. Chciał odpocząć po swoim koncercie w jednym z barów, a wtedy niespodziewanie ujrzał piękną kelnerkę i od razu postanowił ją poderwać. Wpierw próbował dogadać się po hiszpańsku, a kobieta nie wiedząc, o co chodzi, przyniosła mu pierogi ruskie i wtedy zrozumiał, że też pochodzi z Polski. Ten niepozorny i żartobliwy początek znajomości z czasem zaowocował piękną miłością i wspólnym rozwijaniem pasji, jaką okazała się muzyka.

Magdalena Kajrowicz od momentu poznania Sławomira wiedziała, że to z nim będzie do końca życia. Od początków jego kariery towarzyszy u zarówno na scenie, jak i w studiu nagraniowym. Wspólnie występują w teledyskach i na scenie, a wszyscy fani nie wyobrażają sobie ich inaczej, niż w idealnie zgranym duecie. Kajra śpiewa i swoją prezencją ubarwia huczne występy, które zawsze gromadzą pod sceną prawdziwe tłumy czekające na niesamowitą zabawę. Razem zajmują się muzyką, piszą teksty i komponują. Pobrali się w 2011 roku, a potem wspólnie udali się na piękną podróż poślubną do Tajlandii. Udało im się tam poznać lokalną kulturę i zwyczaje, dzięki czemu bardzo szybko zakochali się w tym wyjątkowym zakątku świata.

Choć cieszą się gigantyczną popularnością, niewiele osób zna ich prawdziwą przeszłość, poza krótką anegdotą związaną z pierwszym spotkaniem. Stosunkowo często zarzuca się im kłamstwo i zmyślone historie, lecz podobno taka właśnie jest ich koncepcja artystyczna. Nie od dziś wiemy, jaką gwiazdą jest Sławomir i jak osiągnął sukces. Jego historia jest najprawdopodobniej zmyślona i istnieje na to wiele dowodów. Swoją postawą Sławomir mówi dosadnie, że nie warto brać wszystkiego, co mówi i prezentuje, na poważnie, za co zresztą kochają go miliony. Wraz z małżonką doskonale pokazują, że duży dystans do siebie i świata popłaca i jest kluczem do sukcesu.

Magdalena Kajrowicz jest równie tajemniczą postacią, jak jej mąż. Co robiła w Stanach Zjednoczonych? Jakie studia skończyła? W rzeczywistości mają z mężem bardzo podobną historię. Odpowiedź na te pytania znają jedynie nieliczni. Wspólnie z redakcją Pikio, przygotowaliśmy szokujące fakty dotyczące małżonki króla rock polo, Sławomira. Te informacje wgniatają w fotel.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News