Zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służby

Autor Irmina Jach - 11 Września 2020

Siostra, która spędzała bardzo dużo czasu na opiece nad swoim niepełnosprawnym bratem. Chłopczyk czuł się w jej towarzystwie bezpiecznie i czerpał wiele radości ze wspólnych zabaw. Kobieta przyznaje, że zawsze traktowała malca jak własne dziecko i robiła wszystko, żeby jego życie było pozbawione dodatkowych trosk i kłopotów.

Dziewiętnastolatka jeszcze niedawno była przekonana, że jest jedynaczką. Nie znała swojego biologicznego ojca, który był opuścił rodzinę, gdy była jeszcze małym dzieckiem. Gdy mężczyzna ponownie pojawił się w jej życiu, okazało się, że ma także braci. Chłopcy mieli wówczas sześć i siedem lat. Szczególne miejsce w jej sercu zajął starszy z nich, Quinten. Dziecko urodziło się z anomalią chromosomową, która uniemożliwia mu chodzenie, mówienie i samodzielną egzystencję.

Mimo przeciwności losu, chłopczyk był roześmianym, szczęśliwym i towarzyskim maluchem. Uwielbiał wycieczki nad wodę i słuchanie muzyki. Nie chciał być traktowany jak osoba chora, uważał, że jest normalnym dzieckiem. Nigdy nie rozpaczał nad swoim losem. Wzruszona siostra nie szczędziła mu czułości i wsparcia. Wspierał go także młodszy braciszek, który uważał, że jest osobistym ochroniarzem Quintena. Bardzo żałował, że nie mogą chodzić razem do szkoły.

Przez dłuższy czas siostra mieszkała razem z niepełnosprawnym bratem. Niestety, wkrótce zaczęła mieć problemy finansowe, które zmusiły ją do poproszenia ojca, by dziecko wróciło pod jego opiekę. Wtedy rozpoczął się dramat.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co odkryła siostra

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wśród ofiar byli Polacy, nieprawdopodobna tragedia rodzin. Dziś mija 19 lat od zamachu na WTC
  3. Nowotwór był bezlitosny, dawali jej tylko 3 dni życia. W ostatniej chwili poślubiła narzeczonego, potem wydarzyła się niebywała rzecz
  4. Zaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpozna
  5. Otworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiem

Źródło: viralnova.com

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News