Daniel Kozakiewicz to legendarny chłopiec z "Siedmiu Życzeń". Jak dzisiaj wygląda?

Siedem życzeń
Kadr z serialu "Siedem życzeń"
Wstecz

1 z 9

Dalej

Siedem życzeń to polski serial telewizyjny, który cieszył się niebywałą popularnością. Twórcy i bohaterowie produkcji zdobyli wielkie uznanie, a co więcej ich dzieło do dziś podoba się młodzieży. Daniel Kozakiewicz był jednym z aktorów młodego pokolenia, któremu wróżyło się ogromną karierę. Zdecydował się jednak wybrać inną ścieżkę rozwoju, a to, czym zajmuje się dziś, wielu może zaskoczyć. Przedstawiamy, czym dzisiaj się zajmuje oraz jak obecnie wygląda serialowy Darek.

"Siedem życzeń" stał się najpopularniejszym serialem młodzieżowym lat 80. Jego fabuła nie jest skomplikowana, a mimo to zaskarbiła sobie tak ogromną sympatię widzów. W serialu można ujrzeć losy głównego bohatera, Darka, który próbuje uratować czarnego kota przed podwórkowymi chuliganami. Okazuje się jednak, że nie jest to taki zwykły futrzak, ponieważ potrafi mówić. W zamian za uratowanie mu życia obiecuje chłopcu spełnić jego tytułowe siedem życzeń.

Spekuluje się, że niebywały sukces producenci zawdzięczają odrobinie magii, która została wpleciona w prostą fabułę. Dzięki temu właśnie serial przyciągał przed telewizory nie tylko najmłodszych, ale i starszych widzów.

Daniel Kozakiewcz, który wcielił się w postać głównego bohatera miał przed sobą szeroko otwarte drzwi do wspaniałej kariery. Widzowie go uwielbiali. Postanowił jednak wybrać zupełnie inną ścieżkę kariery i zająć się swoją największą pasją. Nie przekonały go liczne propozycje w kolejnych młodzieżowych serialach, a to, jak potoczyły się jego losy, jest naprawdę niebywałe. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak dziś wygląda serialowy Darek i czym obecnie się zajmuje.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Została żoną poczciwego rolnika. Dopiero po 10 latach dowiedziała się, że zabił dziesiątki osób
2. Jak składasz swoją dłoń? Ułożenie palców zdradza najbardziej skrywaną prawdę o Tobie
3. Najgorsze 5 błędów kobiet, za które muszą słono zapłacić. Ostatni jest wręcz przygnębiając
4. Najbliższy przyjaciel Jana Pawła II stał na czele pedofilskiej sekty. Fakty, o których Watykan do dzisiaj nie chce mówić głośno
 

Następna strona