Nie znajdziesz prostszego przepisu na sernik. Zawsze się udaje, jest puszysty i przepyszny

Sernik
YouTube / Izabela Kostka
Wstecz

1 z 7

Dalej

Sernik od lat króluje jako deser na polskich stołach. Jest łatwy i szybki w wykonaniu a do tego świetnie smakuje, nic zatem dziwnego, że zaskarbił sobie sympatię tak wielu osób. W tej galerii mamy dla was najprostszy przepis na puszyste, przepyszne ciasto, które wychodzi za każdym razem.

Sernik jest przekąską, którą chyba każdy uwielbia. Mimo że składa się na niego niewiele składników, które powtarzają się przy każdym przepisie to i tak, to, jak smakuje, zależy od tego, spod czyich rąk wyszedł. Każda pani domu ma swój sekretny przepis, który urozmaica tę słodkość. Dzięki naszej recepturze podbijesz kubki smakowe swoich gości i całej rodziny.

Składniki, których będziesz potrzebować to: 125 gramów roztopionego masła, 300 gramów cukru, 4 jajka, 100 gramów grysiku (kasza manna), skórka z cytryny, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, 2 łyżki cukru waniliowego, 1 kilogram twarogu.

Oprócz tego przygotuj także formę 24-centymetrową, a piec rozgrzej do 180 stopni (góra-dół). Po upływie 40 minut wyłącz piekarnik, a sernik zostaw w środku do upieczenia.

Prostszego przepisu nigdzie nie znajdziesz. Możesz mieć pewność, że twoje ciasto przygotowane zgodnie z tą recepturą wyjdzie za każdym razem. Przedstawiamy, jak krok po kroku je przygotować.

Kliknij Następna Strona, żeby się dowiedzieć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Połączenie pudla z berneńskim psem pasterskim rozbiło bank! Zdjęcia psa powalają, nie można od niego oderwać wzroku
2. Zaczął sklejać ze sobą doniczki. Zobaczysz efekt końcowy i pękniesz z zazdrości, też będziesz chciał je mieć
3. Dom na zdjęciu ma zaledwie 15 m. Ale zajrzysz do środka i będziesz marzyć, by w nim zamieszkać, wnętrze powala
4. Genialna metoda, dzięki której pozbędziesz się haluksów na dobre. Potrzebna Ci będzie tylko gumka do włosów
 

Następna strona