W Słonecznym patrolu szaleli za nią wszyscy widzowie. Dzisiaj wygląda o kilkadziesiąt lat starzej, smutny koniec gwiazdy

Serial "Słoneczny patrol" pozostaje kultowy do dziś
youtube.com/Baywatch
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Serial "Słoneczny patrol" pozostaje kultowy do dziś

Serial "Słoneczny patrol" był prawdziwym hitem. Emitowany w latach 1989-2001 przyciągał przed ekrany wiernych widzów, którzy z uwagą śledzili przygody grupy ratowników z Los Angeles. Niesamowite, jak zmieniła się jedna z bohaterek.

Serial, który wyprodukowano w ilości 243 odcinków, swoim scenariuszem przed telewizory przyciągał wiernych fanów. Nie da się ukryć, że i panowie chętnie zasiadali przed ekranem, aby oglądać wdzięki przeuroczej Pameli Anderson. Serial przyniósł jej ogromną sławę.

Wszyscy wiemy jak dziś wygląda Pamela Anderson, media skupiają na niej oraz na Davidzie Hasselhoffie. Inni bohaterowie z biegiem lat nie skupiali na sobie zbyt wielkiej uwagi dziennikarzy.

Niedawno zrobiła to jedna z ciemnowłosych ratowniczek "Słonecznego patrolu". Wszyscy byli w szoku, kiedy wyciekły jej zdjęcia. Niesamowicie się zmieniła, czas zrobił swoje.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak wyglądała gwiazda za czasów swojej świetności. Grając w serialu, nie mogła opędzić się od stada adoratorów.

Zobacz także:

  1. Nie da się go rozpoznać. W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie Michała Wiśniewskiego, nikt wcześniej go nie widział
  2. Wdali się w romans, skończył się tragicznie. Gwiazdor zmarł na planie Świata według Kiepskich
  3. Codziennie podkłada sobie piłkę pod głowę. Efekt jest niewiarygodny, zmiana diametralna
  4. Miała zaledwie 16 lat. Starszy gwiazdor disco polo zrobił jej dziecko

Źródło: Interia

Następna strona