Jeśli śnisz o jednej z tych sytuacji natychmiast udaj się do psychologa. Mogą oznaczać, że pilnie potrzebujesz pomocy

Sennik
Pixabay @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Sennik jest często sprawdzaną przez nas rzeczą. Okazuje się, że niektóre sny mogą być wołaniem naszej podświadomości o pomoc. Jeśli śni Ci się któryś z wymienionych przez nas snów, pomyśl nad wizytą u psychologa, na pewno nie pojawiają się bez powodu. 

Sennik jest rzeczą, którą niektórzy sprawdzają każdego ranka, chcąc się  dowiedzieć, jakie znaczenie mógł mieć ich sen. Inni z kolei nie przywiązują do snów zbyt dużej wagi. Niektóre z nich jednak mogą mieć ogromne znaczenie i nie należy ich lekceważyć. 

Nic w tym dziwnego - w proroczą moc snów wierzono już w starożytności. Dzisiaj marzenia senne nadal są przedmiotem zainteresowania, ale z punktu widzenia psychologii. To, co widzimy w naszych snach, może dać wiele interesujących i ważnych wskazówek co do stanu naszej psychiki. Specjalista, po zapoznaniu się z jednym snem, może powiedzieć, co tak naprawdę nas trapi.

Śnimy prawie każdej nocy. Nieraz to przyjemne sny, które mogłyby się nie kończyć, ale czasem nie możemy odpędzić się od powracających koszmarów. Niektóre sny często wracają w takiej samej bądź podobnej formie. Mimo tego, że nie każdy wierzy w snów, wielu wciąż zastanawia się, czy nie mają one jakiegoś znaczenia. Czy oznacza nasze lęki, przykre zdarzenia z dzieciństwa albo niespełnione marzenia. Kilku psychologów zdradza, co oznaczają powszechne sny, o których śni każdy z nas. Jeśli występują one u Ciebie, rozważ wizytę u specjalisty, mogą być wołaniem o pomoc. 

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Żony Wiśniewskiego zdradzają jaki jest naprawdę. Po słowach Tajner włosy stają dęba
2. Przestrzegali ją przed tragedią. Zostawiła noworodka z "maszyną do zabijania", widok po powrocie ściął kobietę z nóg
3. 70-latki biorą ślub z połowę młodszymi mężczyznami. Potem mają gigantyczne problemy nie do rozwiązania
 
 
 

Następna strona