Dręczą Cię niepokojące i dziwne sny? Mogą oznaczać poważny problem, na 9 symboli trzeba szczególnie uważać

Sennik
.
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Sennik, który przedstawia znaczenie snów, ludzkość tworzy już od zarania dziejów. Kiedy po przebudzeniu zachodzimy w głowę, co mógł oznaczać nasz sen, niemal od razu sięgamy do internetu, by to sprawdzić. Okazuje się, że niektóre sny mogą ostrzegać przed poważnymi problemami bądź zwiastować szczęście. Sprawdź, co mógł oznaczać obraz, który Twój mózg wykreował ostatniej nocy.

Sennik tworzono nawet w starożytności, ponieważ już wtedy ludzkość zastanawiała się, jakie jest znaczenie snów. Jedni wierzą w to, że sny rzeczywiście mogą mieć jakieś znaczenie, inni z kolei z dystansem podchodzą do ich symboliki. Każdy na pewno choć raz w życiu sprawdził, co mógł oznaczać jego sen.

Często śnią nam się rzeczy tak dziwne i abstrakcyjne, że niejednokrotnie po przebudzeniu możemy odetchnąć z ulgą, że był to tylko wymysł naszej wyobraźni. Gdyby marzenia senne przenosiły się na prawdziwy świat, mogłoby być całkiem wesoło, choć może nie do końca bezpiecznie. Czasami bywa również, że budzimy się zlani potem, ponieważ we śnie uciekaliśmy przed kimś lub po prostu spotkało nas coś strasznego.

Każdy sen ma znaczenie i każdy nawet najdrobniejszy szczegół jest symbolem czegoś, co odnosi się do życia na jawie. Niektóre sny potrafią nawet uparcie powtarzać się każdej nocy. Przedstawiamy 9 najczęściej powtarzających się symboli w snach. Sprawdź, co oznaczają.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij "Następna Strona".

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 9 pozornie zwyczajnych zdjęć, których historie przyprawiają o ciarki na plecach. Okrutna prawda po latach wyszła na jaw
2. Przerobili kościół na dom. 16 zdjęć ze środka, które są wręcz powalające
3. 7 niezwykłych rzeczy, które mogą wyczuć tylko psy. Większość z nich może uratować ci życie!
4. Przeszedł 10 operacji plastycznych, żeby stać się Azjatą. Patrząc na jego stare zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to ten sam człowiek
 

Następna strona