W jakiej pozycji śpisz? Pozycja ma ogromne znaczenie, mówi o charakterze więcej, niż się wydaje

Sen, pozycje
unsplash.com Vladislav Muslakov
Wstecz

1 z 7

Dalej

Co mówi o tobie pozycja, w jakiej śpisz?

Sen jest jedną z ważniejszych części dnia. Odpoczynek i regeneracja organizmu są bardzo istotne, choć równie ważna jest pozycja, w jakiej śpimy. Mało kto zdawał sobie sprawę, że może ona tak wiele powiedzieć.

Właściwy sen to klucz do zdrowia psychicznego oraz fizycznego. Wielu zapomina o korzyściach, które z niego czerpiemy. By jednak wypocząć i zregenerować organizm w czasie snu, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które znacząco wpływają na jego jakość. Eksperci nieustannie podkreślają, że niezwykle istotne jest to, co zjemy przed snem oraz na ile godzin przed zaśnięciem przypada nasz ostatni posiłek, a także jakie czynności zajmują nasz czas w ostatniej fazie dnia. Gdy zadbamy o wszystkie te aspekty warto zagłębić się w tajemnice snu i dowiedzieć się, czego jeszcze możemy się o nim, a nawet o nas samych dowiedzieć. Koniecznie zajrzyj na kolejne strony, by poznać prawdę o czynnikach wpływających na jakość snu, a także dowiedzieć się, co mówi o twoim charakterze pozycja, w jakiej spisz. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Żona Olbrychskiego przerwała milczenie. Bolesne sceny na pogrzebie ich wnuka
  2. Przez tydzień piła miksturę z drożdży wg receptury babci. Niesamowity efekt, teraz wszyscy pytają o przepis
  3. Młody tata dwójki dzieci kopał w ogrodzie bez rękawiczek. Kilka godzin później umiera, zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
Następna strona