Robert i Anna Lewandowscy zdradzili swoje najbardziej intymne sekrety. Niektóre z nich powalają

Sekrety Lewandowskich
Facebook Anna Lewandowska
Wstecz

1 z 7

Dalej

Sekrety Anny i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy są niewątpliwie najpopularniejszą parą w polskim show-biznesie. Znany piłkarz i trenerka fitness świętowali w tym roku siódmą rocznicę ślubu, a zarazem trzynasty rok wspólnego życia. Lewandowscy są partnerami, przyjaciółmi i rodzicami dwójki dzieci. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim postanowili zdradzić sekrety łączącej ich relacji. 

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku podczas obozu integracyjnego dla studentów akademii wychowania fizycznego. On był wówczas nieznanym zawodnikiem Znicza Pruszków, ona zaś zawodniczką karate. Nie połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Początkowo Anna nie była pewna, czy chce związać się z przystojnym kolegą. Postanowiła jednak dać mu szansę.

Po czterech latach związku para wybrała się na romantyczny urlop na Malediwach. To właśnie tam Robert Lewandowski poprosił Annę o rękę. W 2013 roku narzeczeni stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku. Panna młoda miała na sobie piękną suknię projektu Macieja Zienia. Piłkarz był już popularnym zawodnikiem Bundesligi, dlatego wydarzenie to było szeroko komentowane w krajowych mediach.

Gdy trzy lata po ślubie para oznajmiła, że spodziewa się dziecka, fani oszaleli. Wkrótce na świat przyszła ich pierwsza córka, Klara. Niedawno, prawie dwa lata po tym wydarzeniu, Anna Lewandowska urodziła kolejne dziecko. Do ich rodziny dołączyła mała Laura.

Kliknij "Następna strona", by poznać sekrety Anny i Roberta Lewandowskich

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa życia oszpeciła sobie twarz? Fani mocno podzieleni, jej wygląd może powodować zamęt w głowie
  2. Kosztuje grosze a działa jak niewidzialna moskitiera przeciwko komarom. Każdy ma go w domu
  3. Zobaczył dziewczynkę, którą miał adoptować i nogi się pod nim ugięły. Nie mógł uwierzyć, już ją kiedyś widział
  4. Tylko jedna kobieta wpadła w oko mężczyźnie. Odpowiedź zdradza więcej niż niektórzy chcieliby o sobie ujawniać

Źródło: YouTube/Onet

Następna strona