Sejm zanosi się od śmiechu. "Jurny Stefan" bohaterem internautów [MEMY]

Stefan Niesiołowski
memytutaj.pl
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Sejm huczy od plotek na temat seksafery z udziałem Stefana Niesiołowskiego. Zarzuty wobec posła PSL-UED brzmią bardzo poważnie. Polityk miał załatwiać biznesmenom lukratywne kontrakty w zamian za czas spędzony z prostytutkami. Internauci ochrzcili już go mianem “Jurnego Stefana”. Pod tym hasłem promują liczne memy komentujące całą sprawę. Prezentujemy najlepsze z nich.

Stefan Niesiołowski zdecydowanie nie ma ostatnio powodów do radości. Prokuratura zgromadziła materiały na temat korupcyjnego procederu, w który znany polityk miał być uwikłany. Spotkania z prostytutkami miały stanowić dla niego łapówkę, w zamian za którą miał załatwiać trzem biznesmenom kontrakt na dostawy miału węglowego i fosforytów do Grupy Azoty.

Dwóch podejrzanych w tej sprawie zostało już aresztowanych, względem trzeciego zastosowano dozór policyjny.

Szczegóły rzekomych interakcji pomiędzy Niesiołowskim a kobietami lekkich obyczajów zszokowały opinię publiczną. Od stycznia 2013 r. do grudnia 2015 r. poseł na Sejm miał spotkać się z nimi aż 31 razy. Zgodnie z treścią podsłuchanych rozmów w trakcie swoich erotycznych wyczynów miał zniszczyć łóżko. Według doniesień “Super Expressu” przed planowanymi spotkaniami miał otrzymywać zdjęcia prostytutek do akceptacji. Z nie do końca jasnych powodów miał też żądać fasolki po bretońsku (uważanej przez niektórych za afrodyzjak).

Do spotkań miało dochodzić w centrum Łodzi lub też prowadzonym przez biznesmenów podmiejskim zajeździe.

Sam Stefan Niesiołowski twierdzi, że jest całkiem niewinny, a samą aferę uznaje za próbę przykrycia sprawy taśm Kaczyńskiego. Zapowiada, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu zrzeknie się immunitetu.

-Przypomnę prokuraturze, że te przecieki pojawiły się nielegalnie - broni swojego klienta mec. Ryszard Kalisz, były polityk lewicy, w rozmowie dla portalu Dziennik.pl.

Winny czy też nie, Stefan Niesiołowski jako “Jurny Stefan” już stał się bohaterem memów. Internauci od kilku dni bezlitośnie eksploatują temat nieznanego im wcześniej oblicza posła, która ma wynurzać się z materiałów zebranych przez prokuraturę. Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze humorystyczne obrazki z udziałem kontrowersyjnego posła na Sejm.

(Przewiń stronę w górę i kliknij “NASTĘPNY”.)

Następna strona