Politycy, którzy odeszli od swoich żon. Najgłośniejsze nazwiska okryte hańbą niewierności

Sejm - najgłośniejsze rozwody polityków
Fot. Wikipedia
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Sejm to miejsce, w którym zasiadają politycy mający różną przeszłość i historie. Wśród nich znajdą się tacy, którzy wiodą szczęśliwe życie u boku żony i dzieci, inni z kolei są bardzo kochliwymi osobami i próbują szczęścia w małżeństwie kilka razy. Nie każdy jednak rozstawał się z drugą połówką w zgodzie, a część z nich po prostu odeszła od swoich małżonek. Przedstawiamy najgłośniejsze nazwiska, które zostały okryte hańbą niewierności.

W miłości bywa różnie - są chwile uniesienia, ale i zdrady, kłótnie czy bolesne rozstania. Nie zawsze ktoś z kim żyjemy kilka lat, okazuje się właściwą osobą, z którą będziemy dzielić życie do samego końca. Często niestety zdarza się, że przysięgi składane przed ołtarzem jakimś cudem tracą ważność i zapomina się o nich.

Rozstania to zawsze bolesny temat, a każdy na swój sposób próbuje się pocieszać. Jedni rzucają się w wir pracy, rozwijają swoje pasje i zainteresowania, poświęcają czas na rozwój osobisty, a inni szukają pocieszenia w ramionach innej osoby.

Osoby publiczne, do których należą politycy, powinni liczyć się z tym, że ich życiem interesują się media i mieszkańcy kraju. Zatem wypadałoby czasami zachować pewne sprawy w domowym zaciszu. Niektórzy potrafią rozstać się z klasą, zachowując godność, część niestety nie. Ciężko rozejść się bez afery, jeśli wcześniej zdradzało się swoją drugą połówkę bądź odeszło się od niej dla innej kobiety, zostawiając ją z dziećmi.

Rozwody i dramaty miłosne zawsze są gorącym tematem, zwłaszcza gdy dotyczą osób, których życie jest upubliczniane w mediach.

Politycy to też ludzie, którzy borykają się z takimi samymi problemami, jak większości społeczeństwa. Niezależnie od tego, czy ktoś jest przedstawicielem lewicy, czy prawicy. Niektórzy z nich rozwiedli się "po cichu", część z nich odeszła z rozmachem wyjawiając prawdę o wielokrotnych zdradach. Kilku z nich przysięgę małżeńską składało więcej niż jeden raz.

Razem z redakcją Pikio.pl przedstawiamy najgłośniejsze nazwiska, które zostały okryte hańbą niewierności.

Kliknij "Następna Strona"

Następna strona